Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sracok a baratnotok kesve er...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok a baratnotok kesve er haza es nem ered el?

Figyelt kérdés

A baratnod elment vasarolni, es dobott neked egy smst,hogy keson er haza, mert lekeste a helyi jaratos buszt es 15 perc mulva jon a kovetkezo, de addig inkabb elmegy fagyizni mert ugy sincs sok cucca. Nem tudsz erteni menni kocsival, mert meg dolgozol de kb lehet,hogy egyszerre ertenetek haza es irta,hogy nem kell erte menned. Erre te mar otthon vagy azt hitted,hogy o is hazaert. De este 11ig nem ad magarol hirt, pedig hivtad,irtal neki smst de nem reagalt neked. Mar halalra aggododtad magad. Es aztan ir neked egy uzenetet,hogy talalkozott egy ferfi ismerosevel aki elvitte jegkasazni is es beszelgettek,setaltak nemsokara indul haza. Otthon meg kozli,hogy a telefonjat a srac imerose kocsijaban felejtette amiben a kajak voltak. Es mire eszbe kapott,hogy nincs nala, mar elment nagyon az ido. Megbeszelned veled,hogy ez igy nem okes? Most tudom azt a legkonnyebb mondani,hogy szakitasz vele. Csak hat ez nem ilyen egyszeru sztm. Te mit csinalnal,mit cselekednel? En asszem hibaztam es kiabaltam a csajommal, de nem is reszletezem, jol osszevesztunk, nem ez a lenyeg, ti skacok hogy reagaltatok volna le?


F\\26


2017. júl. 10. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
jègkása után volt ott hotdog is...
2017. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Emiatt szakítani? Ez hülyeség. Érthető az aggodalmad ,érthető hogy félted de ez még nem a világvége. Szerintem ez még nem akkora dolog ,hogy szakítani kelljen. Valószínűleg több ilyet ,nem csinál.
2017. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De komolyan:D en is mindenre gondoltam kinomban, de aztan kitudja.
2017. júl. 10. 23:54
 4/19 A kérdező kommentje:
ja amugy nem szokott ilyeneket csinalni. Ez volt az elso ilyen alkalom,hogy kesett, nem tudtam merre jar es egy pasassal utotte el az idot..
2017. júl. 10. 23:55
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

En ugyan csaj vagyok de.. fordított esetbe nekem se tetszene a dolog:/

Illetve en nem csináltam volna ilyet, férfi ismeros? max annyi lett részemről higy szia mizu blabla velem sincs semmi erdekes megvagyok de megyek haza a páromhoz. Mondjuk nem tudom milyen a kapcsolatotok de ha nem valami jo akkor nem véletlen nem sietett haza.

Délutántól este 11ig massal lenni!? haat..

2017. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
lett volna bocsi álmos vagyok
2017. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Allitolag volt mirol beszelniuk. Munka,baratok,parkapcsolat meg nem tudom meg mirol. De egyszeri talalkozas volt ugy tudom es veletlen botlott bele. Megis merges voltam es igen, feltekeny pedig nem vagyok feltekeny tipus es aggodtam is erte.
2017. júl. 11. 00:05
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

biztos véletlenül késte le a buszt aztán hirtelen előtermett egy srác kajálgatni, tök véletlenül és kocsikáztak, és úgy elment az idő, hogy eszébe se jutott jelezni a barátjának


de nyugodj meg, ez semmit nem jelent, nem érdemes miatta izgulni, végül is csak annyit nem volt képes megtenni hogy jelezze hogy mi van vele

2017. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Úgy reagáltam volna le, hogy számomra egyfajta tiszteletlenség,hogy megmondja, mikorra jön, aztán vlaakivel találkozik és azt is elfelejti, hogy hoppááá, neki haza kéne menni. Bónusz,hogy meg is ígérte, minél gyorsabban otthon lesz.

De ez nem csak párkapcsolatban zavarna.

2017. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem csodálom,hogy kiakadtál.
2017. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!