Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szeret szinte semmilyen szexuális dolgot. Érdemes lenne egy szexuálpszichologushoz elvinni?

Figyelt kérdés
Nem szeret csókolozni (sosem szoktunk), az orális szexet utálja (odavissza is). Maga az aktus az működik heti egyszer, en többet szeretnék, de azt mondja már nem tinik vagyunk. (mindketten 26 évesek vagyunk).4 éve vagyunk együtt, de már szinte az elejétől kezdve így van (kivéve az első 3-4 hónapot). Ő jobban szereti, ha megölelem vagy simogatom a hátát és a sima puszikat. Nekem ez nagyon fura, mert nem találkoztam még ilyen pasival.Sokszor kérdeztem tőle, hogy miért nem szereti, de érdemleges választ nem adott.

2017. aug. 6. 08:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben. Nagyon odafigyelek a higieniara. Nem ezzel lehet a gond, mert a vokt bnoivel se csinált ilyesmit
2017. aug. 6. 10:39
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem illetek egymáshoz. Én meg ilyen nőt keresek aki szeret szexelni. Ismerj meg engem.
2017. aug. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Valaki88420 válasza:
100%
Nem szereti az előjátèkot, csókot? Hát milyen ember? Pedig ezek az izgató dolgok. Lehet nem működik rendesen a kémia, ami megcsaláshoz fog vezetni. Az első 3,4 hónap volt a szìnjátszó szakkör, amikor ugyèrezte, hogy megszerzett akkor már önmagát adta. Tudom tapasztalatból. Csináltam ezt bár nem volt hosszú kapcsolat belőle. Beszéljétek meg a dolgot... 29F
2017. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"Hát ha kedves,rendes pasi akor mit akarsz még?"

Mondjuk azt, amit mindenki más; boldogságot. Ahhoz pedig elengedhetetlen a kielégítő szexuális élet. Az ember így van összerakva, ezt el kell fogadni. Amikor nem egyeznek az igények, szinte borítékolható, hogy bukni fog a mutatvány, hacsak nincsenek egyfolytában olyan projektek kilátásban, amitől egymásra vannak utalva. (Építkezés, autóvásárlás, felújítás, stb.)

Szóval szerintem kezdj el megbarátkozni a gondolattal, hogy minél előbb lépsz le, annál jobban jársz.

2017. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
vágd ketté mert nekem is ilyen kell :D a szexelésről lenevelem :D
2017. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Juj ez fura.....Férjemmel azért nem szexelunk napi szinten, mert van 2 gyerek és estére sokszor kidolunk :D mindenesetre ez ijedztoen fura. Jo nem kell mezei nyulnak lenni, de ez vmi probléma talán?Férjemmel mi sokat beszélgetunk és mindketten ugy vagyunk,hogy fontos a másik mit akar, akár szex kozben is. Nem mondom,higy stakíts, de ha 4éve ezt furának tartod miért nem.beszélsz vele, hogy nyilvánvalóan zavat?
2017. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nyílván rengetegszer felhoztam a témát nála, amire mindig az a válasz, hogy értsem már meg hogy ő szerinte az orális szex gudztustalan. És a csókolózást sem találta soha izgatónak. Mondtam neki, ha velem van a baj mondja el, mert így nem jutunk előrébb. Azt mondta nem velem van a baj, egyszerűen ő ezeket nem szereti.
2017. nov. 16. 00:55
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Sheldon Cooperrel jársz? :O
2017. nov. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igen, menjen. Legalább megtudja hogy minek minősítik a hozzá hasonló embereket. Hogy ez még extrémnek de egészségesnem számít vagy már valami szokásostól eltére. Még jobb esetben kiderül, hogy valami gátlása van, és legalább részben változni fog.
2017. nov. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!