Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pontosan tudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pontosan tudnátok, hogy valami miatt nem tehetitek 100%-osan boldoggá a párotok akkor elengednétek, vagy mivel szeretitek ragaszkodnátok hozzá?

Figyelt kérdés

a probléma igaziból a kérdés szempontjából tényegtelen.

az én véleményem az, hogy önzőség lenne magam mellett tartani egy olyan embert aki nem tudna mellettem teljesen boldog lenni. hiába szeretem és elképzelhetetlen nélküle az életem és hiába érez ő is ugyanígy


2017. aug. 13. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lényegtelen, mi a probléma.


Ha pl. az egyik gyereket akar, a másik nem, ez egy megoldhatatlan probléma, nem lehet benne kompromisszumra jutni.


Aztán azt is meg kell nézni, hogy ha te változtatsz, de mégis elhagy, mert kiszeret belőled, te azzal a változtatással előrébb vagy az életben, vagy hátrább.

2017. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!