Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért lépnek félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lépnek félre gyakran akkor is, mikor látszólag minden rendben van a kapcsolatukban, házasságukban?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan nőt ismerek, akinek mindene megvan a házasságában, sok pénz, gyereke, szerető gondoskodó férj, stb.. és azt vettem észre, hogy az ilyen nőknél még gyakrabban megesik, hogy szeretőt tartanak, van aki egyszerre többet is. Ennek mi lehet az oka elsősorban? Jól esik nekik, hogy valaki meghódítja őket vagy ilyesmi?

2017. aug. 16. 01:48
1 2
 11/16 Valaki88420 válasza:
100%
Ha valaki fèlrelèp annak oka van. Az hogy látszólag minden rendben, nem tükrözi a valóságot
2017. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Sziasztok! Lehet írni okosakat, szépeket, kedveset, poénos rímeket. Ide kérdéseket tesznek fel nincs meghatározva konkréttan mit ne írj fel. Hogy szorít az alsód vagy viszket a hátad nem tudod megvakarni ezért nem tetszik a kérdés nem muszáj rossz szájízzel beszélned róla. Talán egy kis társaságra vágyott valakivel megvitatni emberek válaszára nem pedig egy ember egy író filozófiáját magában megvitatni.
2017. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem mindkettő fel megcsinálja ugyan ezt a másikkal.

Ha a nő rendes a férfi csalja meg. :(

Ha a férfi rendes a nő csalja meg. :(

2017. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

A két nem félrelépéseinek merőben más okai szoktak lenni. A nőknél az a leggyakoribb, hogy nem érzik magukat nőnek a házasságban. Hiába szereti őket a férj, ha nem ÚGY szereti, ahogy ők azt elvárnák. A férfi pedig jellemzően nem úgy szereti, hisz ő férfiból van, férfiésszel gondolkodik, férfiszívvel érez.

Egyszer az őskorban engem is csaltak már meg. Nagyon mélyről indultunk, s én bedobtam magam, hogy előteremtsek mindent. Másod- és harmadállásokat vállaltam, szombat napközben kőműves mellett segédkeztem, éjszaka zenéltem, vasárnap sírkövesnél dolgoztam. Lassan meglett mindenünk, amikor a feleségem közölte, hogy elhagy. Baromira nem értettem. Ismertem a fickót, a nyomomba se érhetett semmilyen szinten. Ugyan mit adhat, amit én nem? Csak később értettem meg; időt! Jelenlétet. Figyelmet, törődést. Hogy szükség esetén kéznél van.

Azon meg ne kezdjünk el kattogni, miért csal valaki, és miért nem válik el. Ezer oka lehet, amit a gerinctanulmány tinik, a jellemóriás huszonévesek nem érthetnek, mint ahogy annak idején én sem értettem. És ez így szép. Így helyes. Idealistaként kell nekiindulni, mert különben megette a fene.

2017. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Nagy átlag!

A kérdező nem állította, hogy a nők gyakrabban lépnek félre mint a férfiak. A kérdés az, hogy a nők miért. Hogy a férfiak miért, az más kérdés, és itt a GYAKÉRD-is feltették azt.


Kedves Tamás_HU:


"mindkettő kíváncsi másra" közel sem azonos azzal, hogy rögtön fel is próbálja a "más"-t. Tehát ebben nincs semmi természetes, és belátni való.



" Mert az ember alapból vágyik az újra a másra, mindenben."

Az, hogy korunkban az emberek többsége annyira kiüresedett, hogy csak felszínes vágyaik kiélése jelent izgalmat, érdekességet, egyáltalán nem jelenti, hogy ez az EMBER ALAP vágya/természete. Ez csupán a jelen "kulturális" közeg, a fogyasztói társadalom lélekölő, szellemtompító hatásának következménye.


"És kényszerből senki ne maradjon mellettem." Az érmének két oldala van: hogy kényszerből megy el, az elfogadható?

2017. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Senki se szent.

Nem azért vagyunk emberek, mert hibázunk, - hanem azért hibázunk, mert emberek vagyunk..

Születésünktől van hibánk minden nap, és lesz is, még meg nem halunk.

A lényeg:

én a kockázatra hivatkozom. Páromat soha nem csalnám meg, mert szeretem, és tudom ő se engem, azonban más dolgokkal kapcsolatban szeretek kockáztatni, mert éget a vágy a kérdés, mi lesz ha..?!

Lebukom, nem? Kiderül, nem? Mi lesz a történetem vége?

Elképzelésem szerint a megcsaló fél is hasonlóan gondolkodik - játszik a gondolatokkal, és tettekkel..

21/F

2017. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!