Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, és nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, és nem tudom mit tegyek. Le akarok koptatni egy lányt de szeretném ha tanítana. Hogy tegyem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
8.-as fiú vagyok, angolból nagyon roszul állok míg a többi év végi jegyem 4-5. De angolból kétesre állok szóval össze kéne szednem magam hogy meg kapjam a jobb jegyet. És van egy bűn ronda lány, aki nem csak szerelmes belém már 2 éve hanem 5ös angolból. És apa rám parancsolt és nem mondhatok nemet, azt mondta hogy ebben a két hétben minden képp tanuljak vele mert ha a rosszabik jegyet kapom meg akkor sok mindentől eltilt. És hogy a francba koptassam le úgy hogy ne haragudjon meg rám és tanítson is.Tudja hogy van barátnőm, jah és ő bevallota hogy nagyon szívesen szexelne velem. Mit tegyek? :'(
2010. máj. 24. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy segítsen, ha célzásokat tesz, hárítsd el valami kifogással, de ne mondj neki olyasmit, amit ígéretnek vehet és később számonkérhet.
2010. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a külsejéről ítélem meg! Hülye nagy képű és a modora is olyan hogy mindenkit utál jülyének néz mikor soknál sokkal hülyébb
2010. máj. 25. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!