Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenéznek a haverjai, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéznek a haverjai, mert falusi vagyok. Mit csináljak, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 3 hónapja összejöttem egy fiúval, ő tatabányai. Egy iskolába járunk. Pénteken voltunk először együtt bulizni, akkor mutatott be a haverjainak.(Ő 20 éves)

Buli után elmentünk a barátomhoz, és a többi haverjai is jött. Én elmentem zuhanyozni, és amikor mentem vissza, résnyire nyitva volt az ajtó a szobán...Akkor hallottam hogy beszélgetnek, és valaki annyit mondd, hogy falusi liba...Gondolom rám mondták. Beszéltem erről a barátommal, és mondta, hogy nem nagyon tetszett a haverjainak, hogy falun lakom, és viccelődtek is vele, de ennyi volt, csak az nap.Ma találkoztam a barátommal, elmentünk sétálni, és focipályánál összefutottam a haverjaival...Ő oda ment nekik köszönni, én megvártam.Láttam hogy felém néznek,és nevetnek...Most kérdezem én, attól, hogy falun lakom, miben lennék más ember, mint mondjuk ők? Miért kell lenézni ezért? Miért nem akarhatnak elfogadni?:( Előre is köszönöm!


2010. máj. 24. 20:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szard le őket, hülye tuskók és kész, ezen nem tudsz változtatni. majd biztos lesz, aki azt írja, hogy bizonyítsd be nekik, hogy jófej vagy, de nehogy már te tedd nekik a szépet. nem kötelező mindenáron jóban lenni pasink haverjaival. én se bírom a barátom haveri körét, azt hiszem ők se engem, néha elmegyek velük bulizni és ennyiben ki is merül. érezd jól magad a barátaiddal vagy a közös baráti körötökkel.
2010. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Volt már a faluból barátom...

Nem is rövid ideig...Csak az meg megszokott társaság volt, és miután szakítottunk, nem tudtunk nagyon meglenni egy légkörben,és az a haverokat is úgymond megviselte, mert felbomlott szinte az egész csapat...Utána összejöttem egy másik fiúval, ugyancsak a falunkból,és annak sem lett jó vége...De tényleg, sokkal jobb falusival együtt lenni(szerintem is), mint egy városival...nincs akkora arca...:)

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 25. 14:15
 23/23 anonim válasza:
Ha legközelebb kinevetnek, kapd elő a bikacsököt és husángold meg őket! Mángorold le őket és szántsd be!
2010. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!