Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenéznek a haverjai, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéznek a haverjai, mert falusi vagyok. Mit csináljak, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 3 hónapja összejöttem egy fiúval, ő tatabányai. Egy iskolába járunk. Pénteken voltunk először együtt bulizni, akkor mutatott be a haverjainak.(Ő 20 éves)

Buli után elmentünk a barátomhoz, és a többi haverjai is jött. Én elmentem zuhanyozni, és amikor mentem vissza, résnyire nyitva volt az ajtó a szobán...Akkor hallottam hogy beszélgetnek, és valaki annyit mondd, hogy falusi liba...Gondolom rám mondták. Beszéltem erről a barátommal, és mondta, hogy nem nagyon tetszett a haverjainak, hogy falun lakom, és viccelődtek is vele, de ennyi volt, csak az nap.Ma találkoztam a barátommal, elmentünk sétálni, és focipályánál összefutottam a haverjaival...Ő oda ment nekik köszönni, én megvártam.Láttam hogy felém néznek,és nevetnek...Most kérdezem én, attól, hogy falun lakom, miben lennék más ember, mint mondjuk ők? Miért kell lenézni ezért? Miért nem akarhatnak elfogadni?:( Előre is köszönöm!


2010. máj. 24. 20:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Akkor a porfészek lakói is lenéznek...Egyre jobb...

Kivi leszek mi lesz holnap suliba...

2010. máj. 24. 21:08
 12/23 anonim ***** válasza:
Tatabanya is egy szutykos kis falu.
2010. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hmm...Az én kis falum nem szutykos kis falu(L):P:D
2010. máj. 24. 21:12
 14/23 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért ilyenek ezek a fiúk. Vágj vissza.

Egyébként Tbánya nem porfészek, de ez más kérdés.

2010. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
menj át rajtuk traktorral!
2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nincs traktorom...

De ha lenne, lehet megtenném...

Nem szeretem ha nyilvánosan kibeszélnek, és röhögnek rajtam...

2010. máj. 24. 21:30
 17/23 anonim ***** válasza:

biztos ők a helyi rajok;)

ne foglalkozz velük.. nekem is falusi barátnőm va,n (én budapesti vagyok, barátnőm nagyon messze lakik..) de milliószor többet ér mint egy nagyvárosi öntelt ribanc!!!


ahogy Tirpa is megmondta:

//a városi csaj nem házias, jobb a vidéki//

2010. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 gabriell88 ***** válasza:

Én egy kis városban nőttem fel, most ugyan egy éve pesten lakom. barátom itt született ahogyan az ő barátai is...

velem is ezt csinálják, de én tudom h csak poénból, pl a legujabb becenevem a tanyasi csirkepörkölt...XD de én nem veszem fel, sőt ha tehetem vissza is beszélek, pl a srác aki mondogatja elég jó súlyban van, szal én töltött káposztának hívom, persze kaptam már olyat is tőle, h mikor ideköltöztem pestre nem lepődtem meg?h itt nioncsenek traktorok meg földút, de én mindig jót nevetek ezeken.. most olyan szinten vagyunk ha talizunk már saját kézfogásunk is van...XDszal nem azért mondják mert megakarnak bántani, egyszerüen valakinek ilyen a humora:)

2010. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
most nem azért de tatabánya is vidék szinte falu :D és ha ha barátodnak normális h lenéznek a barátai... hát nem tudom most ha én mondjuk a batrátod lennék és annyira szeretnélek és ugymond azok a srácok jóbarátok vagy nem tudom akkor abba a percbe véget érne velük a barátságom mert legyne véleménye de h jön ahoz h le libáz még vicből se nem arcoskodni kell a barátoknak ha szeretünk valakit.
2010. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nekem a barátom falusi,és hidd el,sokkal jobban jártam vele mint egy városi fiúval...
2010. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!