Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a barátnőm viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a barátnőm viselkedését?

Figyelt kérdés

Ugyanoda vettek fel minket, szombaton szerveztek gólyatalálkozót, amin mindketten részt vettünk, viszont amíg nem vele voltam, kicsit berúgott. Nagyon gázul viselkedett, más srácokkal beszélt elég közelről.Mentségére szóljon, hogy nem ért hozzá elvileg senkihez.


Ezt követően maradtunk még 1 órát, de akkor is megesett, hogy tőlem elment más fiúkkal beszélni.. Jól kiosztottam másnap, hogyan viselkedett, erre kb. 20x elmondta, hogy engem szeret, és nem hiába várt rám ennyit. (Régóta beszéltünk egymással, de eleinte barátként tekintettem rá.) Továbbá, hogy megbánta azt ahogyan viselkedett. Ezt követően 3 napig haragudhatott rám, mert elég keveset beszéltünk teljesen hétköznapi dolgokról.


Gólyatalálkozó előtt is írogattak neki idősebbek, illetve most felvett hallgatók egyaránt, sokszor le is fotózta, elküldte nekem, hogy röhögjünk egyet. Most azonban, nem teszi ezt. Nagyon idegesítő, hogy oda-vissza likeolják egymásnak a képeit egy gyerekkel, akivel most lett ismerős. (Véletlen vettem észre, mielőtt félreértene bárki.) Most meg se említi ezeket az eseteket..


Egyébként friss a kapcsolat, 2 hónapja vagyunk együtt, már minden volt.. Viszont tényleg nem értem, mert kb. minden felsőbb éves hallgatót bejelöl az ellenkező nemből. Pedig annyiszor elmondta, hogy mennyire szeret, és mennyire jó vagyok vele, és nem akar elveszíteni.


2017. aug. 18. 01:03
1 2
 11/18 A legrosszabb ***** válasza:
49%
No igen, egyetem, friss élmények, első szemeszter, jobbnál jobb pasikák, bulik, partik, estek... öregem, a te csajod úgy be fog hapsizni az elkövetkezendő jó fél év alatt, nézni is öröm lesz, csak egy kis pia kell majd neki és vígan fogja szétdobálni a lábait egy jóképű végzősnek. Szerintem lassacskán te is kezd felmérni a terepet, hogy milyen csajok jutnának neked.
2017. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Naná, hogy nem mutogatja többet a levelezését. Más se kell neki, mint hogy megint pampogjál.


Édesöcsém, te ezzel a féltékenykedéseddel egész jól haladsz a méltán megérdemelt, neked kijáró lapát felé. Bizonyítandó, hogy aki ilyen módon fél a párja elvesztésétől, aaaaz garantáltan és tűpontosan azt kaja meg, amitől fél.

2017. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Pár napja volt egy ugyanilyen kérdés.

Az a csávóka is azt nehezményezte, hogy a barátnője buliban ivott, másokkal beszélgetett ("elég közelről" - írod. Szomorú, de a személyes társalgás már csak ilyen. Vagy az utca/terem túloldaláról kiabáljanak egymásnak? Esetleg füstjelekkel kommunikáljanak?), elkísérte a villamoshoz az egyik ismerősét, és úgy általában nem a s.eggében ült egész este.

Ha az is te voltál, akkor a te érdekedben mondom, hogy ezt fejezd be légy szíves.

2017. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Jajj már megint te vagy az....? Nehány napja is itt volt ez a kérdés, akkor kocsmazni mentetek haverokkal, te meg 20 perc után haza akartad rángatni a barátnődet, mert találkozott néhány ismerőseivel és jól merte érezni magát... Ott is ezen lovagoltál, hogy eltűnt 10 perce, mert kikísérte egy barátnőjét a villamoshoz és h fiú barátaival merészelt beszélni. Iszonyat gyerekes vagy!! Nem a barátnőddel van baj, hanem veled! A lány érdekében mondom, h szakíts vele és hagyd őt békén, hadd találjon egy normális fiút maga mellé.
2017. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
Én kivágnám.
2017. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon 2 részre szakadtak a válaszok. Légy jó, majd írd meg mi lett a vége. Nagyon kiváncsi vagyok.
2017. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

Te vagy a gyerekes, ő nem a tulajdonod.


Ha az én párom szabná meg, hogy kivel beszélhetek!, meg merre mehetek, pillanatok alatt repülne.

2017. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Senki sem korlatozza kivel beszeljen es ne! :)

Csak annak a modja az ami zavart. Erto olvasas!!!

2017. aug. 19. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!