Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogjam vissza magam, vagy adjam önmagam? (Szex)

Figyelt kérdés

22/L vagyok.

Szeretek szexelni (milyen meglepő :D), és ezt nem is szeretem letagadni. Nem akarom olyan hű de sokszor, csak olyan heti 3x-4x kb. De amikor lakásban vagyunk a párommal, akkor mindig rám jön, egyszer biztos, de akár kétszer is.


Sajnos azt vettem észre, hogy a fiúk, akikkel jártam, az elején nagyon le akartak velem feküdni. Beszéltek róla, felizgattak puszikkal, csókokkal, simogatásokkal, próbálták meghozni a kedvemet. Nekem egy picit később alakul ez ki egy új párkapcsolatban, hogy már készen állok rá, de amikor igen, akkor rákapok az ízére. :D Na, és itt rontom el. Amikor már megkapták, a kapcsolat tart, de a szexuális vágy csökken. Nem, nem vagyok rossz az ágyban, mondják is, látom is rajtuk, hogy élvezik, egyszerűen csak kevesebbszer akarják, mint én. Kevesebbszer kezdeményezik, és ha én kezdeményezem, akkor se mondanak igent mindig.


Lehet, hogy kiölöm a vadászösztönüket? A barátnőimnek nincs ekkora libidójuk, az ő fiúik állandóan rájuk másznak. De gondolom ugyanezek a fiúk, ha velem lennének, nem akarnák ennyiszer.


Csak a baj az, hogy számomra az egy megjátszás, ha csöndben maradok és nem közeledek. Beszélni is szeretek róla és csinálni is, ha ezeket elfojtom, akkor önmagamat veszítem el.


Mit kéne tennem?


2017. aug. 20. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyszeruen tobb szexre vagysz mint a ferfiak tobbsege. Millio mas dolog van az eletben amire energiat kell szanni, nem mindig jut a szexre.
2017. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit kéne tenned? Olyan társat keresni, akinek hasonlóak az igényei. Sokan örülnének egy ilyen nőnek.
2017. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet látens búzák. Én sosem venném zokon, ha rám mászna mindig a nő. :P
2017. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nehezen hihető, hogy egy férfi nem kapható erre... Inkább talán nem jó a közeledés, és azon kéne változtatni.. Nem lehet így megmondani.
2017. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress olyan partnert, aki annyiszor szeretne csinalni, mint te. Azzal viszont vigyazz, hogy sok a szajhos srac, akik "ropteben is a legyet", de kozben heti 3 eleg nekik.


Egyszer volt olyan kapcsolatom, ahol ez nem mukodott. En a napi egy szexet mindig igenylem es melle neha jol tud esni egy kis szopi/nyali. Egy lany volt, akinek ez sok volt es a kapcsolat veget is jelentette idovel.

2017. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra is hihetetlen hogy egy férfinak sok a 3-4x szex egy héten.

F34

2017. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam meg én kezdeményezek gyakrabban a páromnál. Nem egyezik a libidó, ennyi.
2017. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!