Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne haragud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám a barátom?

Figyelt kérdés

A fiú barátom kórházba került,mert epilepsziás rohama volt :( Nem rég derült ki,hogy epilepsziás, voltak neki vizsgálatai. Most még két hétig biztos bennt tartják,mert gyógyszert szeretnének beállítani és megfigyelés alatt tartják.

Nincsen rajtam kívűl senki aki bemegy hozzá látogatóba. A szüleivel nem tartja a kapcsolatot a "barátai" meg nem is mentek be hozzá,pedig tudják,hogy kórházban van. Két kollégájáról tudok két férfiről akik háromszor is benéztek hozzá és kicsit beszélgettek vele.


Én mindennap tudok menni hozzá látogatási időben. Viszek neki gyümölcsöket,kaját,innivalót,könyvet is és kiengedik a friss levegőre is. Tudunk sétálni a kórház udvarában és vannak ülőhelyek ahol megpihenhetünk és beszélgetek vele,kicsit feldobom a napjait. Nagyon sajnálom ami történt vele.


Mivel mindennap látogatom most kevesebb időt vagyok a párommal. De szeretném ha megérteni ezt a helyzetet most, nem akarom a barátomat magára hagyni, azt mondja jó,hogy megyek hozzá mindennap,mert lassan mennek a napok és elütöm vele az időt ha vele vagyok. A párom viszont nem ért meg, szerintem féltékeny. Vagy nem biztos, lehet tévedek, de többször is rám szólt,hogy ne menjek miért kivagyok én neki? És elhanyagolom őt, nem figyelek rá. Ez nem igaz amúgy, csak azóta van ez,hogy a kórházba járok. Ezt bármelyik barátomért megtettem volna hátmég ha a párom lett volna ilyen helyzetben. És ezt nem érti meg, veszekedtünk is, most meg vihar előtti csend van. Tudom,hogy dühös, de miért kell mindent túl spiláznia? Én is tàmogatnám ha egy barátja lenne ilyen helyzetben. Szerintetek mit tudok csinálni,hogy ne haragudjon tovább rám?


22/N


2017. aug. 21. 14:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%
Ha a párod lenne, megérteném, hogy minden nap mész. Így tényleg túl sok, én megértem, hogy féltékeny.
2017. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
34%
Igen, támogatnád, ha egy barátjához járkálna be, és nem egy nő barátjához. Az már lehet neked is kicsit szúrná a szemed. Őszintén szólva szerintem is túlzás minden nap látogatni, pláne hogy hetekről van szó. Kicsit fogd vissza szerintem.
2017. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem neked tetszik a csávó a kórházban :D Minek tagadod? :D
2017. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy ha az ő barátja (lány,fiú mindegy) kórházban lenne és látogatná akkor tàmogatnám. Nem vagyok féltékenykedő típus, ilyen helyzbetben nem lennék az ezt tudom magamról.
2017. aug. 21. 14:27
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, egy párkapcsolatban elég szarul tud esni, ha szarnak a fejedre és nem töltenek veled egy perc időt sem, amit te itt bevallottál, hogy amióta ez történt, azóta nem foglalkozol vele. Még ha vmilyen szinten érthető is ez az egész, azért a fiúbarátod is meg fogja érteni, ha mondjuk heti 3-4x mész be hozzá, és nem minden nap.
2017. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik. Úgy nézki mint az öcsém aki most 17 éves kb külsőre annyinak nézki pedig egy idős velem a fiú barátom. Együtt jártunk általános iskolába azóta barátok vagyunk. Soha nem volt köztünk semmi.
2017. aug. 21. 14:30
 7/40 anonim ***** válasza:
18%
De örülnél ha lenne, ő meg pláne :)
2017. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
33%
Nekem férfiként nem kéne olyan hisztis nő, aki képtelen felfogni, hogy pár napra háttérbe szorul, amíg egy barátomat támogatom a kórházban és tökmindegy milyen nemű az a barát. Két hétről van szó basszus, nem valami hosszű időszakról.
2017. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Hétvégén nem megyek be hozzá, akkor a barátommal vagyok végig. Csak hétköznap megyek látogatàsra. Ez 5 napot jelent. Leültem a párommal beszélni, kértem,hogy kicsit legyen most megértőbb, mondtam neki,hogy miért megyek és,hogy ne gondoljon semmi rosszra, de csak megbántódott. Nem, nem sz!ok a fejére. Tegnap beszéltem a fiú barátommal,hogy lehet kevesebbszer jövök erre rögtön mivel jött? A pasid féltékeny mi? Nevetségesnek találja a helyzetünket, mert ő is csak barátként tekint rám. Nagyon sz!ul esett neki,hogy jeleztem nem biztos,hogy fogok jönni hozzá mindennap. Csak megrázta a vállást, zavarba is jött. Gondolom úgy érzi meguntam a látogatást vagy fontosabb a párom. Ami igaz, de ezt most nem mondhattam neki.
2017. aug. 21. 14:35
 10/40 anonim ***** válasza:
17%
Ki a fontosabb? Az, hogy elhagy a pasid, mert 5 napot a sráccal vagy, 2 napot meg vele, vagy a régi barátod? Ezt döntsd el, mint látod a kettő együtt nem megy. Legalábbis így, ahogy te értelmezed nem.
2017. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!