Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne haragud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám a barátom?

Figyelt kérdés

A fiú barátom kórházba került,mert epilepsziás rohama volt :( Nem rég derült ki,hogy epilepsziás, voltak neki vizsgálatai. Most még két hétig biztos bennt tartják,mert gyógyszert szeretnének beállítani és megfigyelés alatt tartják.

Nincsen rajtam kívűl senki aki bemegy hozzá látogatóba. A szüleivel nem tartja a kapcsolatot a "barátai" meg nem is mentek be hozzá,pedig tudják,hogy kórházban van. Két kollégájáról tudok két férfiről akik háromszor is benéztek hozzá és kicsit beszélgettek vele.


Én mindennap tudok menni hozzá látogatási időben. Viszek neki gyümölcsöket,kaját,innivalót,könyvet is és kiengedik a friss levegőre is. Tudunk sétálni a kórház udvarában és vannak ülőhelyek ahol megpihenhetünk és beszélgetek vele,kicsit feldobom a napjait. Nagyon sajnálom ami történt vele.


Mivel mindennap látogatom most kevesebb időt vagyok a párommal. De szeretném ha megérteni ezt a helyzetet most, nem akarom a barátomat magára hagyni, azt mondja jó,hogy megyek hozzá mindennap,mert lassan mennek a napok és elütöm vele az időt ha vele vagyok. A párom viszont nem ért meg, szerintem féltékeny. Vagy nem biztos, lehet tévedek, de többször is rám szólt,hogy ne menjek miért kivagyok én neki? És elhanyagolom őt, nem figyelek rá. Ez nem igaz amúgy, csak azóta van ez,hogy a kórházba járok. Ezt bármelyik barátomért megtettem volna hátmég ha a párom lett volna ilyen helyzetben. És ezt nem érti meg, veszekedtünk is, most meg vihar előtti csend van. Tudom,hogy dühös, de miért kell mindent túl spiláznia? Én is tàmogatnám ha egy barátja lenne ilyen helyzetben. Szerintetek mit tudok csinálni,hogy ne haragudjon tovább rám?


22/N


2017. aug. 21. 14:13
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondom " iksz"- es a dolog...valahol mindkettőtöknek igaza van. Most kellene az a sokat emlegetett kompromisszum!!
2017. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

"Gondolom úgy érzi meguntam a látogatást vagy fontosabb a párom. Ami igaz, de ezt most nem mondhattam neki."


Miért is nem lehet a haverodnak megmondani, hogy fontosabb a párod?

2017. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
20%

"Miért is nem lehet a haverodnak megmondani, hogy fontosabb a párod?"


Mert akkor összetöri szegény srác szívét, aki fülig szerelmes belé :D És a legrosszabb, hogy a kérdező is tudja ezt, de hagyja őrlődni a srácot. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem vele van, miért a mostani hapsijával?

2017. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Az nem járható út, hogy a barátod is elkísér, amikor meglátogatod a srácot? Együtt is vagytok, meg a haverod sem marad magára.
2017. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
10%
#24, persze már... akkor hogy tudna a kis barátjával kettesben lenni ha a pasi ott lenne? Szerinted hogy érezné magát a srác, hogy ott van a plátói szerelmének a pasija? Valszeg ezért nem viszi el a csaj a fasziját oda :D
2017. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Sosem ölelem puszilom meg a fiú barátomat, köszönéskor sem. Csak "szia" van és max egy laza ölelés elköszönéskor, de egyszer volt ez is most,hogy kórházban volt az első nap megöleltem. Nem szerelmes belém, barátok vagyunk. A fiú barátom szerette volna,hogy menjek be mindennap hozzá,azt mondja halálra unja magát,olvasni csak este szokott, de nem tudok mit kint csinálni az udvaron sem, nem érik impulzusok, szeretne végre haza menni, de nem mehet. Mondtam,hogy a szüleivel nem tartja a kapcsolatot és azt is,hogy a sok "kedves barátja" megse látogatta csak két kollégája és én. Én csak sajnálom őt, bárki lenne ott helyette a tesóm,barátnőm,más haverom,anyukám,apukám bárki aki a szeretteim közé tartozik azt meglátogatnám amilyen sűrűn csak tudom főleg,hogy tudom,hogy örülnek nekem. Legalábbis végig vigyorog és mondja,hogy nagyon örül,hogy bejöttem. Elmondja mi volt vizitkor,mikor kapják meg a leleteket, és amúgy bármiről lehet vele beszégetni van amikor csak én mesélek,mert nincs mit mondania már, hiszen vele nem történik sok minden most. Ő most annak örül,ha én tartom fennt a beszélgetést és kicsit bíztatom, elütöm vele az időt, nagyon sokat nevet ha vele vagyok, elköszönéskor meg láthatóan elmegy az élet kedve és mondja is. Én is tudom milyen a kórházban dögleni majdnem egy hónapot, én meg szívbeteg vagyok, szívritmus zavarom van, volt már műtétem is. Hozzám bejöttek a szüleim és a fiú barátom is. A páromat csak később ismertem meg. Tényleg nincs köztünk semmi. Igazatok van, rossz lehet a páromnak. Beszélünk erről szerintem.
2017. aug. 21. 15:43
 27/40 A kérdező kommentje:
Volt bennt a párom velem a kórházban az első héten velem tartott. Nincs köztük konfliktus,ismerik egymàst, de nem sokat szoktak beszélgetni. Mégis szerintem egész jóban vannak. Nem szerelmes belém a fiú barátom.
2017. aug. 21. 15:45
 28/40 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, és ezt nagyon komolyan mondom. Sose állítsd 100%-osan, hogy nem szerelmes beléd a fiú haverod. Futottam már ilyenbe bele, nem is egyszer. Állítottam, hogy ő biztos nem szeret, tudja, hogy nekem más tetszik stb. De utána mindig kiderült, hogy igen szerelmes volt, csak azért nem mondta, mert nem akart elveszíteni.
2017. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
20%

Nekem van egy barátnőm, ilyen bff tizeniksz éve. Ha kórházba kerülne

1. Nem úgy látogatnám, hogy közben a párom egy percet se lát

2. El se várná ezt tőlem.

Pedig szeretjük, imádjuk egymást.

2017. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Köszi,28#-as de észre vettem volna,ha többet érez irántam. Különben akkor tényleg véget érne a barátságunk.
2017. aug. 21. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!