Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne haragud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám a barátom?

Figyelt kérdés

A fiú barátom kórházba került,mert epilepsziás rohama volt :( Nem rég derült ki,hogy epilepsziás, voltak neki vizsgálatai. Most még két hétig biztos bennt tartják,mert gyógyszert szeretnének beállítani és megfigyelés alatt tartják.

Nincsen rajtam kívűl senki aki bemegy hozzá látogatóba. A szüleivel nem tartja a kapcsolatot a "barátai" meg nem is mentek be hozzá,pedig tudják,hogy kórházban van. Két kollégájáról tudok két férfiről akik háromszor is benéztek hozzá és kicsit beszélgettek vele.


Én mindennap tudok menni hozzá látogatási időben. Viszek neki gyümölcsöket,kaját,innivalót,könyvet is és kiengedik a friss levegőre is. Tudunk sétálni a kórház udvarában és vannak ülőhelyek ahol megpihenhetünk és beszélgetek vele,kicsit feldobom a napjait. Nagyon sajnálom ami történt vele.


Mivel mindennap látogatom most kevesebb időt vagyok a párommal. De szeretném ha megérteni ezt a helyzetet most, nem akarom a barátomat magára hagyni, azt mondja jó,hogy megyek hozzá mindennap,mert lassan mennek a napok és elütöm vele az időt ha vele vagyok. A párom viszont nem ért meg, szerintem féltékeny. Vagy nem biztos, lehet tévedek, de többször is rám szólt,hogy ne menjek miért kivagyok én neki? És elhanyagolom őt, nem figyelek rá. Ez nem igaz amúgy, csak azóta van ez,hogy a kórházba járok. Ezt bármelyik barátomért megtettem volna hátmég ha a párom lett volna ilyen helyzetben. És ezt nem érti meg, veszekedtünk is, most meg vihar előtti csend van. Tudom,hogy dühös, de miért kell mindent túl spiláznia? Én is tàmogatnám ha egy barátja lenne ilyen helyzetben. Szerintetek mit tudok csinálni,hogy ne haragudjon tovább rám?


22/N


2017. aug. 21. 14:13
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
A párom a fontosabb. De ezt a cirkuszt akkor is eljátszaná az ember ha egy testvéréről van szó? Gondolom nem. Ez pedig csak arra ad magyarázatot ,hogy a párom kicsit sem bízik bennem. Köszi a segítséget.
2017. aug. 21. 14:42
 12/40 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató,hogy az emberek milyen önzők is tudnak lenni.
2017. aug. 21. 14:43
 13/40 anonim ***** válasza:
0%
Légy a barátoddal. Ha a párod lenne, továbbá fekvőbeteg lenne, értenélek. De így, hogy szabadon járkálhat, megfigyelés alatt van, nem sok értelmét látom a napi szintű látogatásnak.
2017. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
13%
Igen ezt én sem értem. Minek mész be hozzá minden nap? Nincsenek rokonai, szülei? Mit tudsz te adni neki személyesen, amit nem tudnál megadni neki napi 3-4 perc "hogy vagy?" messenger/viber/whatsapp/sms üzeneten keresztül?
2017. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
A kulcskérdés az, hogy van-e a barátodnak racionális oka a féltékenységre, vagy nincs. Ha van, akkor neked kell változtatni (nem adni valódi okot a féltékenységre), ha nincs, akkor neki kell változtatnia, amiben te segíthesz neki, de nem azzal, hogy hagyod eltiltani vagy korlátozni magad.
2017. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
70%
Na, így azért már más, hogy nem konkrétan minden nap mész be hozzá. De mondjuk a haverod is lehetne annyira tapintatos, hogy nem azon röhögcsél, hogy féltékeny a pasid, hanem magától ajánlja fel, hogy "hé, nem kell minden szabadidődet itt tölteni, elég ha jössz 2x".
2017. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy barátod kórházban van egyértelmű, hogy segítesz neki. Ha te mindennapi látogatással tudsz, akkor azzal. Erre féltékenynek lenni pedig erős túlzás.


Viszont az sincs rendben, hogy a beteg barátod, aki miatt egyébként haragban vagy a pároddal azon röhögcsél, hogy féltékeny a Jóska. Ebből én arra tippelnék, hogy tett már ő a kapcsolatotok alá.

2017. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem normális dolog az, hogy a haverodhoz heti 5 napot mész és sétálgattok meg dumálgattok, a pároddal pedig csak heti 2 napot találkozol. Az meg pláne nem normális, hogy a haverod el is várja, hogy ennyit látogasd, és még ki is röhögi a párod a féltékenysége miatt.

Értem én, hogy régi haverok vagytok, de ha fontos a párod, akkor nem önzőnek nevezed, hanem megérted az ő helyzetét. Most úgy látja, hogy a haverod sokkal fontosabb nála, és őszintén szólva, nekem is ez jön le.

Ennyi eszed lehetne huszonévesen, és a haverodnak is, aki 1000%, hogy szerelmes beléd. Másrészt megértené, hogy van párod és inkább vele vagy, de ő helyette kiröhögi. Gratulálok.


23N

2017. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg: Miért is nem viszed el a párod is a haverodhoz? Úgy is meg tudod látogatni, hogy megy veled, nem muszáj kettesben lennetek. Kíváncsi lennék a haverod mit szólna ha vinnéd a párod.
2017. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy a srác a kórházban kiprovokálja-e, hogy a csajszi ölelgesse/simogassa a fejét stb. Persze pusztán csak barátságból :D
2017. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!