Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a kiakadásom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a kiakadásom, vagy házisárkány lettem?

Figyelt kérdés

Az előzményekről annyit, hogy anyukám már ritkán van itthon, ezt ki is használjuk a barátommal és már szinte itt lakunk nálam.

Sokszor hagy itthon sok kaját anyukám is, viszont legtöbbször én készitek valamit. Nem azért, mert elvárja a párom, hanem mert jól esik gondoskodni róla, és a munkája miatt sokszor ideje sem lenne készitenie magának, és amúgyis nagyon szeretek finomakat alkotni.


Az este is egy ilyen alkalom volt, kitaláltam, hogy az egyik kedvencét fogom késziteni. Közben ő lepihent, telefonált, ezt-azt csinált. Majd vacsoráztunk belőle, örültem, hogy izlik neki. Befejeztük én meg nekifogtam összeszedni a dolgokat, ő meg közben elment az asztaltól és elkezdett telefonozni, pedig még szerettem volna hozni a desszertet is.

Emiatt kissé ideges lettem és felhoztam neki, hogy én itt próbálok a kedvére tenni, és ha nem is segit összeszedni a dolgokat legalább annyival tiszteljen meg, hogy a desszertig az asztalnál marad vagy legalább nem foglalkozik a h-lye telefonnal.


Aztán nem értette, miért akadtam ki ezen, de végülis nem alakult vita, mert lenyugodtam és nem folytatjuk.


Utána kezdtem el gondolkodni, hogy vajon jogosan förmedtem-e rá, vagy kezdek házisárkánnyá válni? Azt tiszteletben tartom, hogy napi 8-10 óra munka után el van fáradva, de ezt valamiért szemtelenségnek éreztem, jogosan? Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

20L


2017. aug. 23. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy emiatt házisárkány, hacsak nem teszed meg ezt naponta többször.
2017. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát a háztartást azt én vezetem ilyenkor, mivel ő elmegy dolgozni és nem pontos időközönként jön haza. Van, hogy csak pár órára, van, hogy késő estére ér haza. Igy én nem várom, hogy amikor hazér pl mosogasson el, általában már minden készen van. Az olyan dolgokban amit nem tudok egyedül megoldani itthon természetesen segit.


Jobban belegondolva lehet, hogy több dolognak az összessége hozta ki ezt belőlem. Gyakran éreztem már, hogy idegesit ez a 'telefonnyomkodás' mert gyakran csinálja, és olyankor nagyon zavar, mikor megkérem, hogy segitsen valamiben, vagy induljunk már és ő "csak még 5 perc" keretében fél óráig nem áll fel tőle. Lehet emiatt, ez kihozott a sodromból.

2017. aug. 23. 10:59
 13/18 anonim ***** válasza:

Az is lehet h mar erre asszocialtal es idegesitett. Peldakent mondom, az en parom 4 ev utan is, munka utan is ugy kell levakarni magamroo es befektetni az agyba h nem kell segiteni,pihenjen kicsit.

Erted mire mondom.

3as voltam.

2017. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom jelenleg, egyetemezek,a szünetet próbálom kicsit kiélvezni, aztán jövőhéttől fogok dolgozni egy hónapon keresztül reggeltől estig, kiváncsi vagyok, milyen lesz igy.

Hát itt nemigazán szokott semmit csinálni, miután hazajön. Max a kocsiját szerelgetni, meg az ilyen dolgait. Ha megkérem, akkor segit az állatokkal kapcsolatban, mert azokat is tartunk itthon párat...de kb ennyi.

2017. aug. 23. 11:11
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, értem :/
2017. aug. 23. 11:11
 16/18 anonim ***** válasza:
A telefonnyomkodás az engem is zavar. Azt a kis időt amikor velem van, töltse is velem, főleg ha készültem rá és tegye félre a telefonját! Ezt meg lehet vele beszélni. Szerintem itt nem a kajáról van szó, hanem hogy telefonozott és elhanyagolt téged.
2017. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Az én párom elő sem veszi a telefonját ha együtt vagyunk. Jól esik.

Olyan kapcsolat meg nekem nem kéne, ahol ő nem segít. Meg lehet kérni a barátodat, hogy igenis segítsen elpakolni. Igen lehet fáradt a munka után, de te meg főztél neki, az semmi?

Nem vagy házisárkány, sőt, szerintem a közelében sem vagy, hogy csak annyit akarsz hogy az asztalnál maradjon. Mintha ő tenne neked szívességet... :D Ne legyél ilyen szolgalelkű.

2017. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Házisárkánynak nem neveznélek, jogos, hogy megkéred, legalább annyira tiszteljen meg, hogy maradjon már ott néhány percig még.

Ne gondold túl a dolgot, legközelebb már figyelni fog erre :)

2017. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!