Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesek vagyunk.1éve együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesek vagyunk.1éve együtt. Boldogan, szerelemben. Akkor meg mi a f. nak telepíti a csajok és pasik alkalmazást?

Figyelt kérdés

ha más véleményére kiváncsi, akkor szakitsunk és kérdezgessen meg erről embereket.

de ez sztem idegesítő, hogy felvesz egy ilyen alkalmazást egy gyönyörű romantikus hétvége után...


2010. máj. 25. 14:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy annyira aggódnod kéne. Most akkor ennyi erővel én kezdjek el morogni barátommal, hogy beszélget lányokkal msn-en? Annyira bízok benne, hogy nem fog megcsalni egyikkel sem és ismerem már, annyira méltatna és tisztelne, hogy elmondaná ha a végét akarja.

De ha annyira zavar téged akkor ülj le és beszéld meg barátnőddel. Itt úgyis mindenki mást mond.

2010. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

18.50.


Az más ha a lány ismerőseivel beszélget MSN-en, és más az ha egy ilyen alkalmazásban benne van egy olyan személy, aki kapcsolatban van.


15.32 voltam

2010. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!