Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesek vagyunk.1éve együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesek vagyunk.1éve együtt. Boldogan, szerelemben. Akkor meg mi a f. nak telepíti a csajok és pasik alkalmazást?

Figyelt kérdés

ha más véleményére kiváncsi, akkor szakitsunk és kérdezgessen meg erről embereket.

de ez sztem idegesítő, hogy felvesz egy ilyen alkalmazást egy gyönyörű romantikus hétvége után...


2010. máj. 25. 14:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Töröld magad az wiwről, és akkor nem kell hülyeségeken parázni.
2010. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hidd el, hasznaltak mar ki parszor, b.sztak mar ki velem parszor, enyhen paranoias is vagyok, megis megprobalok megbizni a baratnomben, es nem kezdek el cirkuszolni mindenert. Pedig neha egy kis poentol feltekeny leszek es szinte a falra maszok de megprobalom nem kimutatni, mert tudom, hogy megbizhatok benne es csak hulyeskedik...


19/F

2010. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

óhh...:(

mostmár értem a lényegét. szerintem kérdezz rá, hogy mégis mi szüksége erre....de ne durván, csak szépen, egy esti beszélgetés közepette...

2010. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

hát rendben.

csak nem hiányzott szigorlatra tanulás közepette, h ilyen dolgok is történjenek.

igaz, nem történt semmi, de már megtanultam, h az elején még csak egy kicsi és ha hagyom akkor a végén ottleszek, h megcsal..

2010. máj. 25. 15:18
 15/22 anonim válasza:
0%
sztem hülye vagy, és azért idegesít, mert a kis f.szod miatt nincs semmi önbizalmad.
2010. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
elég nagy a f.om. ha gondolod berakom neked és megmondod a véleményed:P
2010. máj. 25. 15:26
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát igen és ilyenkor van ez a sablon szöveg a nők résézről, hogy találjanak valmi kifogást, hogy más felé kacsingassanak. "A csajoknak szükségük van arra, hogy azt érezzék, mennyire csinosak és hogy érdeklődnek-e irántuk. Csak kíváncsiságból."


Telepítsd te is ezt az alkalmazást és ha lesz.rja az egészet és nem érdekli egyáltalán. Akkor DOBDD KI A P.CSÁBA!!!!!!! 22/F

2010. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem (pedig lány vagyok). Nem vagyok már iwiwen és barátom sincs most, de amikor a legjobb barátnőm aki amúgy kapcsolatban él, telepítette ezt az alkalmazást, én is csak csodálkoztam, hogy minek...? Aztán kiderült, hogy a pasija is telepítette, sőt, már majdnem egy randit is lezsírozott egy ott megismert lánnyal. És mivel a barátját egy cseppet sem izgatta, hogy ő is letöltötte, hamarosan szakítottak is.

Sztem töltsd le te is a csajok és pasikat, aztán majd meglátod mit szól hozzá.

2010. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
44%
nekem is telepítve van, pedig 3 éve élek kapcsolatban. mikor mgjelent mindneki ezzel nyomult én meg kíváncsi voltam és telepítettem, de 1 év alatt mondjuk 2x néztem bele, pedig szoktam kapni leveleket. akkor 2szer is barátnőimmel hülyültünk, hogy kivel randiznának többen és ennyi volt. szerintem ezen fölösleges kiakadnod, ez egy semmiség, huszadrangú dolog. túl féltékeny vagy.
2010. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy azon keresztül izguljon rá, meglátjátok mi lesz
2010. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!