Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hazudik a párom?

Figyelt kérdés

Párom saját vállalkozásában dolgozik 23:30-ig. Még nem élünk teljesen együtt,most van alakulóban,de szinte mindig nálam alszik. A lényeg.hogy zárás után úgy volt jön. Vártam 1 órát,hívtam,de ki volt kapcsolva. Erre nem számítottam. Kocsiba ültem és elugrottam a melóhelyre,ami zárva volt. Hívtam még egyszer,de Továbbra sem volt elérhető. Elmentem hozzá,de akkor már éjjel 1 óra volt és ott se volt. Teljesen kiakadtam,hogy nincs otthon,se melóhelyen és még ki is van kapcsolva.

Hazajöttem és eltelt kb 1 óra,amikor hívott. Kérdeztem elég idegesen,hogy merre van,m 2 órája bezárt és azt mondta otthon!!! Ezen persze kiakadtam és mondtam ott tuti nem,m voltam nála,de ő nem volt ott.

Azt mondta visszaugrott a melóhelyre,mert vmit ott hagyott. Ami azért fura,mert egy útvonalon közlekedünk és nem találkoztunk. A telefonját frissítette az azért volt kikapcsolva.

Nagyon ki van akadva.hogy nem bízom meg benne,de most tényleg nem!

Egyszerűen nem kerülhettük el egymást ,mert a meló,lakásom,ő lakása egy útvonalon van.

Mindig nagyon megbíztam benne,de most vmi úgy érzem eltört.

Ő nem érti bajom.mert szerinte soha nem adott okot arra.hogy ne bízzak benne,ami tényleg így van,de ez az eset....nagyon elbizonytalanított. Nem vagyunk tinik 30 felettiek mindketten.


2017. aug. 24. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

Higgadtan, nyugodtan kerd meg, hogy legyen szives elmondani elejetol a vegeig, hogy mi tortent, mert te nagyon rosszul erzed magad emiatt, elbizonytalanodtal, mert nem szokott ilyet csinalni, es nem tudod hova tenni a dolgot. Mondd el, hogy nem tort meg a bizalmad fele, csak megingott, es szereted , ha az igazaval ezt helyre billentene, mert nem jellemzo ra az ilyen viselkedes, nem fordult elo meg hasonlo(ha nem fordult) ezert te se tudtad, hogy reagald le ertelmes ember mondjara, igy csak idegesseg lett belole. Kerj bocsanatot a viselkedesedert. (Meg ha ugy is gondolod, nem kellene. )

Ne tegyel a kepbe megcsalast, masik not, nehogy felhaborodjon.


Lekell ulni ertelmes emberek mondjara es higgadtan megbeszelni, nem dulni-fulni, mint az ovodasok.

2017. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11-es.

Mindenképp le fogunk ülni és beszélni.

Tegnap hívott,de teljesen másról beszéltünk. Ami fura,hogy meló után nem jött,tehát személyesen nem találkoztunk azóta.

2 napja amikor az ominózus eset történt,át szeretett volna jönni,de mondtam most inkább ne.

Egyszerűen nem tudtam volna jól esően mellé feküdni

Nagyon bánt ez az egész dolog. :(

2017. aug. 25. 08:25
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos hazudik mint a vízfolyás.

Egyrészt amit mondasz, hogy el se kerülhettétek volna egymást. Másrészt ha az van megbeszélve, hogy munka után átmegy, akkor menjen is, vagypedig szóljon hogy mégsem. Az hülye indok hogy már biztos aludtál. Már miért aludnál mikor várod? Ja és 2-kor meg már felhív? Akkor már nem alszol?

És Nálad is tudta volna frissiteni a telóját. Amúgy meg tényleg nem tart csak pár percig.

Az meg hogy fel van háborodva, hogy nem bízol benne, szintén beszédes. Azok szoktak legjobban felháborodni akiknek vaj van a füle mögött...

2017. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy fél12-kor zárt, de csak 1 után ment vissza a laptopért(hiszen akkor voltál nála)?

Na mindegy, hazugság az egész. Szerintem légy résen ezek után.

2017. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Essetek tul mihamarabb a beszelgetesen, mert ahogy mondod, nem tudsz melle befekudni az agyba jol esoen , es ez addig az agyadra fog jarni, amig kinem beszelitek. Mondd neki te, hogy menjen at este, ne vard meg mig o fogja kerni , hogy mehessen, mert lehet hogy nem fogja, mivel legutobb is eltazavartad.

De ne kozold vele , hogy errol is beszelni akarsz, akkor addig lesz ideje kitalalni valami kamu sztorit. Erje varatlanul, ha hazudik, ugyis latni fogod a viselkedesen es beszeden.

Fontos, ha o ideges is lesz, te maradj higgadj es nyuggodt.

11# voltam

2017. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

😃😃😃 najo tablet a frissiteshez, baromsag.


Vagy a telo magat frissiti vagy pc laptop kell hozza, nem tablet.

2017. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Sikerült megbeszélnünk. Remélem többet ilyen nem fordul elő.
2017. aug. 25. 22:50
 18/18 anonim ***** válasza:
És mivel magyarázta? Így már hihető volt?
2017. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!