Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlsúlyosan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlsúlyosan van esélyem egy pasira?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 100-110 kg körül vagyok.. 80-90 kg-nak néznek ki. Szerintetek lesz valaha is valaki aki majd szeretni fog így?
2010. máj. 25. 17:57
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.. :)

Amúgy én nem válogatok a lgjobbak kzül, mert akik eddig nekem tetszettek barátnőim szerint mindig a "fúúj" kategóriába tartozott.. :$ :)

2010. máj. 25. 18:05
 12/37 A kérdező kommentje:
több ezer fogyókúrát kipróbáltam.. kórházba is voltam.. hormonális háttere van annak, hogy kövér vagyok.. :S Folyton fogyókúrázok, de semmi nem hatásos.. de egyszer csak lesz valami amitől még is.. :)
2010. máj. 25. 18:07
 13/37 anonim ***** válasza:
71%

: ma 18:04-nek

Múlt héten kedden ünnepeltük nagymamám 95 -dik születésnapját.Makk egészséges,és ma is olyan szövege van,hogy "seggre" ülünk tőle..Imádni való asszonyság.A régi képeit nézegetve már tinikorában is jó húsban volt ahogy most is.160 cm magas,és majdnem 90 kiló...Elmondása szerint mindig is ennyi volt...na ennyit arról,hogy csak a kövér emberek betegek...

2010. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
43%
Ne a barátnődre hallgass,nem neki kell tetszenie. Én írtam azt h egy éve van barátom. Régen én is más véleményére hallgattam de nem szabad :/
2010. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
Neféj egyszer mindenki megtalálja az igazit te is megfogod és ha az illető szeretni fog nem fogja érdekelni a kinézeted.:) nem kell ilyentől tartanod .
2010. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Bocs de egy nagymama szerencséjétől még ugyanúgy súlyosan veszélyes a kövérség és ez bizonyított. Én nem bíznám arra az életem hogy jaj neki is sikerült...
2010. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Amúgy amikor kórházban voltam akkor kiderítették, hogy kutya bajom, a vércukrom is jó és a vérnyomásom is.. Annyi "bajom" van (ami nem is baj) hogy a vesém belsejében van egy fal.. :)


Barátnőimre nem hallgatok én :) nekem ugyanúgy tetszettek azok a srácok, más az ízlésünk ez van :P

2010. máj. 25. 18:14
 18/37 anonim ***** válasza:
sztem simán lehet barátod. am hány cm magas vagy? mer az azér nem mindegy h milyen magassághoz vagy 100-110 kg
2010. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Hát ja ezzekl könnyebb takarózni mint megmondani hogy nincs elég erőd... Biztos lesz pasid egyszer, csak magadnak ártasz sőt gyereked is nehezen lesz így (és nem érdekel hányan jönnek hogy ők is x kilók és mégis van 10, ezt megállapították).
2010. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
47%

Én is 88 kiló vagyok.Rendszeresen járok orvosi ellenőrzésekre.Még a vérnyomásom is tökéletes (120/80)

Egészséges vagyok,és emellett boldog is..

38 évesen (lekopogom) eddig csak látogató voltam kórházakban...

Viszont az unkahúgom aki állandóan fogyókúrázott,mert az istenek nem akarta elfogadni,hogy úgy jó ahogy van,158 cm-es magasságához a 45 kg is sokkalta..Egészsége annyira tönkre ment,hogy tavaly márciusban keringési elégtelenség következtében szívinfarktusban meghalt..23 éves volt...

Később mesélte az orvos,hogy egyre több fiatal esik ugyanebbe a hibába..Szóval nem az számít,hogy kövér valaki vagy sovány..Hanem,hogy lelkileg mennyire kiegyensúlyozott..

2010. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!