Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlsúlyosan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlsúlyosan van esélyem egy pasira?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 100-110 kg körül vagyok.. 80-90 kg-nak néznek ki. Szerintetek lesz valaha is valaki aki majd szeretni fog így?
2010. máj. 25. 17:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Ezt szeretem. Amikor mindenki olyan okos elhízás- és fogyókúra ügyben. Miért gondoljátok, hogy az elhízásnak csak a zabálás lehet az oka? Én 70 kg vagyok 168 magas, napi 1200 kcal-on élek és heti 5-ször sportolok. Évek óta. Akkor erre mi a tanács? Egy ebédtől átlag 1 kg-ot hízok.

Majdnem biztos vagyok benne, hogy ezeket a válaszokat szűk látókörű, girhes pasasok adják, akik az életben nem szembesültek még ezzel a problémával...


Egyébként a kérdésedre a válaszom: igen, lehet, nekem mindig volt/van.

Az mondjuk más kérdés, hogy akivel összejöttem 65 kg-osan, lelépett, amikor behíztam :(


25/L

2010. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
persze hogy fognak szeretni biztos megtalálod majd az igazit :) nem értem egyesek miért ítélik el a kövéreket úgyanúgy emberek és nem mindig tehetnek róla
2010. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Azért itéljük el mert a homokba dugják a fejüket (így is fogadj el) ahelyett hogy felfognák, ebből súlyos dolgok következhetnek! Aki beteg az járjon orvostól orvosig amíg nem történik valami. Nem szabad feladni.
2010. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan férfiakat, akik a kövérebb nőkre buknak. Nem azért mert perverzek, vagy csak a szex miatt, hanem mert ez jön be nekik.


Sok sikert!

2010. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Ezt szeretem. Amikor mindenki olyan okos elhízás- és fogyókúra ügyben. Miért gondoljátok, hogy az elhízásnak csak a zabálás lehet az oka? Én 70 kg vagyok 168 magas, napi 1200 kcal-on élek és heti 5-ször sportolok. Évek óta. Akkor erre mi a tanács? Egy ebédtől átlag 1 kg-ot hízok.

Majdnem biztos vagyok benne, hogy ezeket a válaszokat szűk látókörű, girhes pasasok adják, akik az életben nem szembesültek még ezzel a problémával...


Egyébként a kérdésedre a válaszom: igen, lehet, nekem mindig volt/van.

Az mondjuk más kérdés, hogy akivel összejöttem 65 kg-osan, lelépett, amikor behíztam :(


25/L"


Én voltam a legkritikusabb és a legtöbb hszt firkáló. Kövér lány vagyok! Szóval baromira tudom, milyen ez, de azt is tudom, hogy sírással és édességgel nem lesz jobb! Igenis le lehet fogyni. Én is mondhatnám, hogy ezerszer próbáltam -így is van. De ha komolyan gondoltam,akkor ment is! úgy gondolom, 4 hónap alatt 40 kg elég komoly szándékra vall... csak ott cs*sztem el, mikor abbahagytam a diétát. Még így sem jojóztam vissza, csak a felét, nem a dupláját! Jól is néznék ki!

Persze, elég nagy sz*r az embernek a kövérsége, de akkor tegyen ellene! Csak kényelmesebb nem tenni, hanem enni!

A Te 70 kg-d igazán nem akkora probléma. én örömtáncot lejtenék annyi kg-val!

2010. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

ma 18:02

Megírnád a diétádat? Mert én fogyóznék,de nem tudom,hogy igazából mit egyek ,mit ne...Mikor tornázzak,és mit..

Nálam az a baj,hogy sok ételt nem tudok megenne,mert nem szeretem vagy allergiás vagyok rá..pl: a legtöbb zöldséget nem szeretem,és a répára,káposztafélékre allergiás vagyok(bárányhimlős kiütés,erős viszketés)

Szóval ha megtennéd,hogy azt tanácsot nagyon megköszönném..

2010. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Minden esetre kinézek (egy újabb) fogyókúrát és megpróbálom azzal, és elmegyek újból orvoshoz, bár tavaly voltam, de mindegy.

Amúgy ugrókötelezek naponta 150-200 ugrás.. plusz ügetőlovakkal foglalkozok és egész nap megyek, enni lovazás mellett nagyon nincs időm plusz suliban egyáltalán nem eszek, de lehet ez is sok vagy pont ez a baj, hogy amikor haza érek eszek csak rendes meleg ételt napközben meg koplalok.. hát meglátjuk. Mindenesetre még egyszer köszönöm mindenkinek a választ! :)

2010. máj. 26. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!