Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlsúlyosan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlsúlyosan van esélyem egy pasira?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 100-110 kg körül vagyok.. 80-90 kg-nak néznek ki. Szerintetek lesz valaha is valaki aki majd szeretni fog így?
2010. máj. 25. 17:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
56%

"ezt a 80-90 kgnak nézek ki ezt egy tanárom mondta anélkül, hogy tudta volna mennyi vagyok.. ő kérdezte mennyi vagyok utána.."

akkor csak kedveskedni akart. normális ember eleve udvarias, nem meri a valós gondolatát mondani, már azért sem, mert mi van, ha többet mond? Ilyenkor levon fejben egy jó 10-est... és látod, így már stimmel is.

Ez olyan, mint mikor vkinek megtippeled a korát, mert mondjuk kéri, hogy na találd ki. Lerí róla, hogy 50 éves körül lehet, de Te 40-et mondasz. Mert tuti nem mondtál többet a valósnál és nem sértetted meg, hogy épp annyinak néz ki, mint amennyi a valóságban. Ez így működik.


Az csak kifogás, hogy minden fogyókúrát kipróbáltál. Minden kövér nő ezzel jön. Akkor nem a jó módszert próbáltad. Hidd el, fontos, hogy lefogyj, az egészséged miatt! és ha fogynál, akkor már magabiztosabb lennél, nem esélyeket latolgatnál, hogy lesz-e így valaha valakid?


A hormonális okok is kedvelt kifogás. A hormonális elhízás olyan betegségekhez társul, mint a Down-kór. Aki kövér, nem azért lesz kövér, mert nem eszik, csak a hormonok... az nagyon ritka és súlyosabb betegségek szövődménye (hasnyálmirigy gondok...). Önmagában ilyen nincsen, ez csak egy kifogás, hogy ne bántsanak, hanem együttérezzenek.

A hormonzavar a kövérség következménye, nem oka! mivel felborul a hormonháztartásod, a férfi nemi hormonok kezdenek dominálni. ezért szőrösebbek a kövér nők, mélyebb a hanguk, és össze-vissza menstruálnak.

nekem eddig csak akkor volt szabályos a menzeszem, mikor fogyókúráztam.

2010. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
35%
Jah fogyókúrázol..el tudom képzelni, nem 3 ember adagját eszed meg hanem csak kettőjét. És lemerem fogadni, hogy nem SPORTolsz. Vagy ha még is vissza vágsz vele, akkor az tuti nem több heti 1-2 10perces biciklizésnél vagy hasonlónál.
2010. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Én se vagyok vékony, hanem kövér. És majdnem 5 hónapja van barátom és minden nagyon jó. :)

Mondjuk ő se kis darab, de magas, így a magasságához pont jó a testalkata, kis mackós.

Én meg amúgy is azt vallom, hogy akinek nem tetszik az bekaphatja a kis lábújjamat. XD Mert barátom ilyennek szeret az nekem pedig bőven elég. :)

18/L

2010. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Bevallom, én jelenleg 91 kg vagyok. ami rohadt sok így is, de voltam 4 éve 120 is. most 100ról indultam. megint kimondtam, hogy most már elég!

Ez a kb. 9 kg két és fél hét alatt ment le. Mindennap tornázom 30-45 percet. Ha hazajövök éjszakai műszakból, nem lefekszem aludni, hanem előtte tornázom. legalább tudok aludni.

Érzem, hogy mozgással egész máshogy fogyom, mint 4 éve (akkor 120-ról fogytam 80-ra, amiből ugyebár 20 visszaszökött, mikor visszaálltam normál étkezésre; de még mindig félsikernek mondható). Akkor ott volt a sok fölös bőr, most feszesebb a bőröm, érzem, hogy nem lesz gond vele.

Már így közel 10 kg-s fogyással is sokkal jobb a közérzetem és örülök, hogy megint ilyen diétamániássá váltam, aki tényleg komolyan veszi.

Imádom, hogy a 2 hete vett gatyám már lóg rajtam...

És egyébként csak rászánni nehéz magadat, ha elragad a láz, akkor nem érzed tehernek. én legalábbis nem érzem annak. azelőtt sem éreztem. csodáltak, hogyan csináltam azta 40 kg-s fogyást, micsoda akaraterő kellett! hát tévedtek, ha azt hitték, mindennap szorongva kellett nemet mondanom az ételnek. ide kell egy elvakultság, hogy igenis a kalóriát lásd az ételbe!

túlzás, ha valaki ezt 45 kg-san csinálja, de kövéreknél nem baj,sőt!

2010. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

elég nagy probléma, ha ilyen nagy a testsúlyod

talán meg kellett volna előzni az elhízást, mindig az a legegyszerűbb, lefogyni már sokkal nehezebb


lehet, hogy hormonális betegséged van, amit kezeltetni kellene

nem csak, hogy pasit foghass, hanem, mert az egészséged, az életed a tét

nem hülye fogyókúrákat kell követni, hanem orvoshoz menni, mert 16 évesen 110 kg már súlyos betegség

2010. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

ehhez nem kell hormonális betegség! megint ez a sajnálat... mikor én voltam ugyanennyi idősen ugyanennyi kg, a kutya nem gondolt betegségre. de én sem állítottam volna.

mert pontosan tudom, miért voltam annyi kg: mert zabáltam.

de volt egy 140kg-s, kb. 155 cm-es lány, azt bezzeg mindenki sajnálta, hogy jjaaaj, biztos betegség, más nem is lehet! osztálykirándulásra meg 50 szendvicset vitt. :D

2010. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva: lehet. Aki mást mond, az hazudik.
2010. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Eszerint az elhízásnak egy oka lehetséges: az evés? Hadd avassalak csodadoktorrá...
2010. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Sztem egyszerűen figyelj oda a kajálással és válasz valami sportot! Nem veszíthetsz:) Ne úgy fogd fel, mint egy terhet, hanem mint életformát, és máris izgalmasabb! Ezenkívűl a sportban örömödet lelheted, én például képtelen lennék mozgás nélkül élni:) pedig nem vok élsportoló...

16/L

2010. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a kor előrehaladtával biztos, hogy még felszedsz egy pár kilót. És akkor még nem szültél. Szerinted mennyit bír a szervezeted? (én is túlsúlyos vagyok, mindig is az voltam. Soha nem engem kértek fel a fiúk az iskolai bulikon, később disco-ban sem voltam túl népszerű ,de aztán én is férjhez mentem -egy elég jóképű pasihoz, aztán elváltunk, és akkor kezdtem el fogyni. 90-ről 65-re mentem le. Aztán rájöttem, hogy milyen klassz konfekció méretet venni, nyáron strandra járni, buliban összejönni a kiszemelt fiúval, stb.) Akárhogy is mondják az ellenkezőjét, igenis számít a súly. Nem kell 50 kilósnak lenned, de legalább egy 80-ig próbálj meg lemenni. Túl fiatal vagy még, hogy ekkora súlyt cipelj. Most sem vagyok vékony, 70-en tartom magam, de elégedett vagyok így is, bár arra nagyon odafigyelek, hogy mit, és mennyit eszem.
2010. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!