Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány több mint egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány több mint egy hete nem hajlandó beszélni a barátjával akkor van értelme így a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete nem hajlandó beszélni a barátjával, azt mondta időre van szüksége, nem tudja mit akar, de dönteni sem tud hogy vége legyen-e. Van értelme igy a továbbiaknak?
2017. aug. 26. 23:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
Én 1 napot se várnék úgy, hogy nem áll velem szóba a párom. A lehető legnagyobb bunkóság ez a lebegtetés, bizonytalanságban tartás. És mi az, hogy nem állok szóba azzal, akit állítólag szeretek? Ilyen nincs. Ez a lány nem vesz téged emberszámba.
2017. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
37%

Semmi értelme, ennek úgy van végeahogy van. Miért ?

Mert

1.ha mondjuk 16-20 éves a lány és a fiú meg kb 18-22, akkor tutti vége, mert egy lány sincs manapság aki 18 évesen ásókapanagyharang kapcsolatot akarna.

2. 16-18 évesen teljesen más dolgok a fontosak a másikból, mint 22-24 évesen. Mást élvez-érez a környezetből és a hétköznapokból mindenki.

3. teljesen természetes hogy valaki 22-24 évesen másra kíváncsi, mint sulis-tini korban.

4. Az hogyközben ki mennyit élvezkedik-szexel, és hány partnerrel, vérmérséklet függő.


Ennyi, és hagyjuk már azt is, hogy múltbéli pasidarabszám alapján itélünk meg egy lányt.


Engem pl. onnatól éredekel valaki, amikortól összejöttünk, mit érzek vele, mit élünk át együtt és mit hoz a holnap. Hogy előttem mi volt vele, nem befolyásol.

2017. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Ennek így már nincs értelme. Csak te is olyan vagy, mint a lány, hogy nem mered kimondani, hogy vége.

Növessz tököt. Aztán írd meg neki üzenetben, hogy te hamarabb tudtál dönteni, itt a vége.

Az is sokkal jobb, ha külön mentek, mint ez a bizonytalanság. Még ha lenne is pár hónapig hosszabbítás, az csak vergődés. Te is rosszul éreznéd magad, mert tudod, hogy annyira már nem akar téged, ki akart dobni. Sose lenne többé felhőtlen a kapcsolat. Xar kapcsolatban meg minek benne lenni?

Keressetek mindketten olyat, akiről biztosan tudjátok, hogy akarjátok őt.

2017. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
más dugja már
2017. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ő 20, én 26 vagyok.

Köszi a válaszokat! Hátha mára megjön az esze. Az a baj néhány hét és másik városba megy vissza az egyetemre. Így elég gáz a helyzet mert akkor csak hétvégén tudunk találkozni, és most sem használja ki hogy velem lehetne..

2017. aug. 27. 09:32
 16/30 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "megjön az esze"? Nem ment el neki, csak már nem szerelmes beléd, talán van neki más, csak mivel 4 évet együtt voltatok, nehéz lenne egyik napról a másikra elszakadni, inkább gondolkodási időt kért. Ilyen egyszerű. Ha valami nem megy, nem is kell erőltetni.
2017. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
62%

Légy férfi, és mond meg neki, hogy ez így nem kapcsolat, ha nem mondja, hogy mi a baja, és fejezetek be.


Vagy végre kiderül, hogy erre vár, akkor nem veszitesz, mert előbb utóbb ő mondja ki, vagy rájön, hogy ez nem tréfa, és visszamegy hozzád.


Ez a szánalmas várod, hogy mikor mondja meg, mert félsz a legrosszabb. Valójában mindketten tudjátok, hogy annyi, csak rettegsz szembenézni vele

2017. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Lehet szánalmas vagyok, de ennyi időt nem tudok lezárni egyik napról a másikra. Mindent megadtam neki.. Nem értem :(
2017. aug. 27. 10:52
 19/30 anonim ***** válasza:
43%

Vedd már észre, hogy ő már lezárta! Csak várja, hogy kimondja valaki. Ha megteszed, legalább még egy morzsája megmarad a szemében annak, hogy férfi vagy.

ehelyett szűkölsz, mint egy kiskutya.


Ha nem bontod fel a rossz hírt tartalmazó levelet, akkor nincs is rossz hír?

2017. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Találkozni nem akar velem, de én irogatok neki facebookon mindennap. Már könyörögtem. Egyik nap azt mondja hogy megváltoztak az érzései, másik nap azt hogy szeret és meg is fogja ezt mutatni. Én egyre rosszabbul vagyok. A szülei sem értik hogy mi baja van a lányuknak.
2017. aug. 27. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!