Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány több mint egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány több mint egy hete nem hajlandó beszélni a barátjával akkor van értelme így a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete nem hajlandó beszélni a barátjával, azt mondta időre van szüksége, nem tudja mit akar, de dönteni sem tud hogy vége legyen-e. Van értelme igy a továbbiaknak?
2017. aug. 26. 23:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod most éppen mit csinál. Sokan feltételezték,hogy már van neki más.

Mért ne lehetne elképzelni,hogy belül tényleg örlődik és most csendben azokon a sok megélt szép pillanatokon,emlékeken és az elengedésen agyal. Én adnék neki még egy hetet,de utána szeretném megkapni a válaszát.

2017. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Figyu haver..nekem volt egy barátnőm kb másfél évet jártunk. Neki már nem kellett a kapcsolat és ezt úgy jelezte hogy semleges volt, nem reagált a bokokra, mikor teljesen ki voltam és mondtam neki hogy csak annyit várok h mond g szeress és itt vagyok neked " akkor nem mondta... Ez ment hetekig... Elegem lett mondtam h szakitok... Erre semmi olyan, hogy ne, meg hogy miért egybol mondta hogy rendben, fb-n egyből átállította h már nincs kapcsolatban, rögtön leszedte a képeinket stb szóval kiderült hogy hetek óta erre vár, várta h szakitsak vele mert ő gyenge volt megtenni... Na most könnyen lehet hogy nálad is ez vagy hasonló a helyzet. Légy férfi és na hagyd h hülyét csináljon belőled, ha Kovi héten sem akar talizni akkor szakits.
2017. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!
2017. aug. 27. 13:08
 24/30 anonim ***** válasza:
62%

Én valahol a harmadik nap környékén dobtam volna ki.


Mit képzel ez magáról? Majd mindenki őrá vár? Hagyjuk már... :D

2017. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#21 persze, lehet, hogy őrlődik a lány, de ez nem indokolja, hogy ne álljon szòba a barátjával. Akit szeretsz, azzal egyszerűen nem csinálsz ilyet. Ezt a csajt 1 hete nem érdekli, mi van azzal, akit állítólag szeret. Nekem amúgy magas, mit lehet ezen napokig meg hetekig hezitálni. Ha szereted, maradsz. Ha nem szereted mész. Nem kell ezt túlkomplikálni.
2017. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

#25: Na igen. Egyetértek veled.

Még mindig semmi fejlemény...

2017. aug. 27. 22:27
 27/30 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg itt az ideje, hogy szakíts. Próbáld meg találkozóra hívni, ilyesmit mégiscsak személyesen illik elmondani. Ha nem akar találkozni, akkor marad a telefon. Ha nem veszi fel, írj egy smst. Azt jó eséllyel megkapja.
2017. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nahh... utolsók. Pont erről beszéltem: hogy a fenébe lehet valaki akkora fogyaték, hogy nem érti mit jelent az a szó, hogy SZÜNET?


Miért kell csesztetni azt a lányt telefonnal, fésszel, sms-sel, ha egyszer pont azt kérte, hogy ne tedd?


Ennyire gyenge vagy, hogy nem bírsz megülni csendben a golyóidon egy-két hétre, amíg átgondolja a dolgot?

Férfi legyél már, baszics!

2017. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28 nagyon máshogy látjuk ezt a kérdést. Én azt gondolom, hogy a párkapcsolati problémákat EGYÜTT kell megoldani. Megosztva egymással a gondolatainkat. Az semmit nem old meg, hogy egyedül tépelődsz. Ha nem beszélsz a pároddal, semmi esélye elmondani az ő álláspontját. Az már csak hab a tortán, hogy hetekig nem hiányzik a társad. Én ezt elképzelhetetlennek tartom. Pár óra magányos gondolkodás teljesen oké. Addig összeszeded a saját gondolataidat. De utána kommunikálni kell. Szerencsère a férjem is így gondolkodik erről.
2017. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Szakított ma velem. Szóval vége.


Köszönöm a tanácsokat mindenkinek!

2017. aug. 28. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!