Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem figyel rám, vagy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem figyel rám, vagy ennyire feledékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párom (28) mostanában valahogy minden velem kapcsolatos dolgot elfelejt. Naponta háromszor eljátszuk azt, hogy beszélgetünk, és el kell neki mondanom egy csomó dolgot újra, amit előtte megtettem már ötször.

Pl. múltkor is eljött velem vásárolni, de előtte is mondtam neki, meg akkor is, hogy húgomnak veszek valamit, mert jövőhéten névnapja lesz, erre ahogy haza érek megkérdezi, hogy hogy tetszett az ajándék, mire ötödjére is elmondom, hogy jövőhéten lesz neki. Ő meg: jaaa.

Vagy ott van mellettem, elhagyok valamit, még mondom is aznap, hogy de kár, hogy elhagytam, erre amikor másnap is felhozom a dolgot, rákérdez, hogy mikor hagytam el..?

Most ezek lehet hülyeségnek tűnnek is, csak két példa, de valójában nagyon fusztráló, hogy minden nap át kell esni ezen. Néha már úgy érzem rájátszik, senki mással nem csinálja ezt.. Mit gondoltok erről?


2017. aug. 29. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Inkább betegségnek tűnik.
2017. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem figyel rád, teljesen máshol jár az agya .
2017. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam ilyen, amikor éjszaka dolgoztam és energiaitallal pörgettem magam. Amikor kiment az energiaital hatása, ki voltam ütve. Teljes képszakadás, kb.elájultam. Gyakran az ébredés utáni 2-3 óra is kiesett. Nagyon sok mindenre nem emlékeztem, amit megbeszéltünk a párommal. Pár hét után felhagytam a csodalötyivel és csodák csodájára megszűnt ez a problémám.
2017. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ilyen. Mindig is ilyen volt. Ilyen is marad. Ma már nem érdekel, megszoktam. Bevasárláshoz listát írok.

Ha mondok vmit és elfelejti utólag ő basz.ik rá. Sokszor viberen figyelmeztetem erre arra. Én is sokszor figyelmetlen vagyok. Szóval nem dörgölöm az orra alá. Egyébként is a ffiak általában nem figyelnek. Nem szándékosan. Ők ilyenek.

2017. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha régebben nem ilyen volt, akkor én arra gyanakodnék, hogy valami stressz jön rajta ki így. Én pl. akkor vagyok ilyen, ha erős front van vagy fáradt vagyok. Egyszerűen kérdezz rá, hogy ő észrevette-e ezt magán, szerinte miért lehet ez, tudsz-e valahogy segíteni. Lehet, hogy neki ez rosszabb, mint neked, próbálj meg kicsit empatikusabb lenni vele.
2017. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 2 évben velem is ez van.

Sokszor van az, hogy beszélnek hozzám de megsem hallom :D

Mintha kilennék kapcsolva, nem is gondolok közben semmire csak képszakadás és néha azt sem értem miért vagyok ott ahol épp vagyok.

Elég rossz.

Lehet elkéne vinni orvoshoz.

Ha elviszed akkor írd meg mit mondtak :D

2017. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy a férfiak nagy része ilyen. Az exem is ilyen volt, és a párom is ilyen. Az elején idegesítő volt én is azt hittem hogy azért mert nem figyel, de rájöttem hogy ez nem igaz, szimplán férfi. Én csak nevetek ezen. Ha a szülinapomat vagy más fontosabb dolgot felejtene el, na azon kiakadnék.
2017. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!