Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha félek, egy terhesség tönkretenne mindent?

Figyelt kérdés

A férjem màr szeretne gyereket, de én még nem végeztem el a tanulmányaim, ezért megbeszéltük, várunk még egy 3 évet, hogy meglegyen a diplomàm legalàbb, illetve anyagilag is stabilizálódjunk mèg.

Már sokszor beszéltünk a témáról, de egyelőre úgy érzem, csak annyit làt az egészből, milyen cukik a kisbabàk.

Egy baràtjáéknàl voltunk nemrég babalàtogatóban, férj el volt ragadtatva, hogy mennyire aranyos (1-1,5 hónapos), ilyen kell nekünk is.

Viszont amikor mondom neki, hogy mennyire meg tud viselni egy terhesség egy kapcsolatot, a nő sosem lesz màr olyan, mint koràbban,plussz kilók, lógó mell szoptatàs utàn, nagyobb anyagi kiadások, éjszakàzàs a babàval, mindig az a vàlasz, hogy "jajj, hagyd màr, láttad XY-t (a barátja felesége), most szült, mégsincs elhízva, teljesen jól néz ki, marhaságokon parázol".

De hallottam már olyan rémtörténetet, hogy a szülés előtt 50kg-os nőből 1 éven belül 180kg-s lett hormongondok miatt.

És ha beüt valami ilyen, hiába mondom majd, hogy "de hàt azt mondtad, ne paràzzak".

Alapból vékony vagyok, a mellem se lóg, de ki tudja, mi lesz utána. Mindez annak ellenére, hogy èn is szeretnék gyereket, de nem akarok egyedülàlló anya lenni, ha elhagynak azzal az indokkal, hogy vékony nőt vett el


2017. aug. 30. 10:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Edzés alatt nem teremre célzok feltétlenül,legyen akàrmi az.

Ha tehetséges adott sportban akkor kell mellé edzõ aki foglalkozik a gyerekkel.


Én csak durvàn írtam összegeket.


Egyik ismim mesélte még se született a gyerek de màr több mint egy millió ment el.

Gyerekszoba,orvosnak kis csúszó zseton,

Megfelelõ étrend,hogy egészséges legyen anyuka és a baba.

Nem kell a legdràgàbbat mindenbõl nem erre írtam hanem egy durva összeget csak,plàne ha netalàn külföldi egyetemre akarod küldeni én csak oda küldeném,mondjuk Svédországba, Svàjcba,akàr USA-ba.

Akkor màr megugrik az összeg akàr és kint màr dràgàbb az élet.

Ösztöndíj meg nagyon kevés,BME-n kapsz jó àtlaggal 20-t kb.

Õszintén mire elég ez?

Mibõl megy el szórakozni?

Randizni mibõl fog?


Igen el kell menjen dolgozni a gyerek az tuti,sõt én tàmogatnàm is ebben.

De ekkor kell még több különóra neki.


Arról nem beszélve,hogy azért mi is ott vagyunk és sajnos egy gyerek lemondàsokkal is jàr ha nincs egy stabil egzisztencia.

Ezt se sokan szeretik.

Erre is kell gondolni önmagunk tovàbbképzésére ha vannak vàgyaink.

2017. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Neked még nem való gyerek, ezt a párodnak be kell látnia. Sőt, neki sem, mert ő is rosszul látja a dolgokat.

Ehhez fel kell nőni, nektek még korai és hülyeség lenne.

2017. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ó jajjj mert az már csak olyan általános, hogy a gyerek Svájcba megy tanulni. Kik vagytok ti Ráhelkék? :D

Nem egy ember van aki itthoni egyetemen tanult, aztán mégis köszöni sokra vitte. Később meg kiköltözhet, ahhoz már a szülőnek semmi köze.

Jaaa hát ha arra van igénye hogy szanaszét bulizza magát az egyetem alatt, és finanszírozza a csajai dolgát akkor azt ne a szülőktől várja már.

Én marhára nem vagyok olyan aki sajnálná a saját gyerekétől a pénzt, főleg ha van, de mindennek van egy határa.

A születés előtti millió meg olyan hogy össze lehet spórolni apránként. Ez legyen pl fogadott orvosra mert kell, ez legyen szobára stb stb...azért az pont egy olyan összeg ami nem azonnal kell. Aztán ha megvan a baba és egészséges pont alig van valamibe. Hisz anyatejezik, mikor hozzátáplálás is van az csak részről csipegetés. A nagy muri akkor kezdődik mikor jön az iskola, majd a következő iskola stb...de erre is van IDŐ. Előrelátó szülő meg felkészül erre-arra főleg ha tervei között szerepel taníttatni a gyerekét.

Külön edző meg minek már? Sport életet szánsz neki? Hogy ő legyen a következő Hosszú Katinka? Akkor jogos, amúgy meg semmi értelme, csak feleslegesen vinné a pénzt el, nem térülne meg soha a rá áldozott pénz. Sportoljon hogy egészséges legyen, és fitt, és érezze magát jól, aztán annyi.


De viccen kívül engem érdekelne hogy egy hozzád hasonló ember miért akar falnak menni mindettől. Nem te vagy az az IT Isten aki szanaszét keresi magát? Ha igen akkor mellényzsebből megvan ami kell.

2017. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem altalanos,de nezd meg itthon mennyi sikeres embert nevelnek ki az egyetemek,meg kufoldon.

Csak nezd meg.


Ezt egyik eloado mondta,aki sokra vitte.

Egyetem sikeressege es piackepessege,hogy mennyi hallgatoja lesz sikeres,mennyi fogja azt az eletet elni amire vagyott.


Ebben van valami.


Ha engem annak idejen ki kuldenek tanulni Svajcba peldaul vagy Nemetorszagba,hat ooooo hogy mondjam mar sokkal de sokkal elobbre jarnek,merfoldekkel.

Lehet mar USA-ban dolgoznek vagy A BMW-nel magas pozicioban.


Ennek az eselyet adja meg kulfoldi egyetem plusz munka tapasztalat.


De ebben igazad van,a gyerek szepen menjen eldolgozni iskola mellett,ez lenne a normalis.

2017. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom szintén bele volt bolondulva a kisgyerekekbe, milyen cukik, milyen édesek, neki is kell. Részegen a haverjainak sírt, hogy mennyire szeretne már gyereket. Mióta megszuletett a kislánya, azóta azt mondja, hogy ezekben semmi aranyos nincs, folyton visít és az asszony is inkább csak sirdogál szex helyett. Múltkor voltunk náluk, mikor mentuk haza, megkérdezte, hogy nem-e visszuk magunkat a babát is. Nem mondom, hogy ez torvényszeru, de ahogy olvasom a problémákat, amik felmerulnek bennetek, azok nem azt tukrozik, hogy fel lennétek készulve egy csecsemo fogadására.
2017. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát így jár aki azért vállal gyereket, mert "jajj de cuki". Ez nem áll meg ennyiben. Sok szép percet adnak, öröm van bennük, de nehéz is ugyan akkor. Aki ezt nem tudja mérlegelni, annak nem való gyerek.
2017. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!