Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem hogy összeillünk-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem hogy összeillünk-e vagy sem, ilyen eserben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatba élek egy pasival. Párszor találkoztunk hosszabb órákra és egyszer volt szex is ami nagyon jó volt. 2x csináltuk és a másodikra tudott elélveztetni, ami olyan volt mintha folyt volna belőlem valami és akkor nagyon nedves is voltam ott lent, mielőtt ez bekövetkezett volna előtte már teljesen tudat alatti állapotba kerültem, csak annyira emlékszem hogy mikor megtörtént akkor megnézte. Szex után megnéztem, a hátáról pár helyen leszedtem a bőrt mielőtt megtörtént volna az a kifolyás. Nem volt szándékos, mondta hogy nem baj.

A lényeg az, hogy megkérdeztem tőle: szerinted összeillünk?

A válasz ez volt: ezt még nem tudjatjuk, nem voltunk annyit együtt és kérdéses az is hogy eltudlak-e élveztetni. Az én részemről nincs gond. Jelenleg erre nincs jó válasz. Ez bonyolult.

Először mikor mondtam hogy ez orgazmus volt szerintem, arra mondta lehet de nem tudjuk biztosan.


Szerintetek ilyenkor mi a teendőm?



2017. aug. 31. 07:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valamit félrehallottál, kérdező. Anyukád nem a fogalmazásgátló fontosságára hívta fel a figyelmedet, hanem a fogamzásgátlóéra.
2017. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11 éves vagy, hogy nem tudod milyen egy orgazmus?
2017. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!