Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Borzasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Borzasztó tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, aki annyire rendes, hogy elmondani nem tudom, külsőre is tetszik, viszont nem vagyok belé szerelmes és nem is leszek, úgy érzem. Nem tudom miért, de hiányzik az a bizonyos szikra. Viszont tényleg annyira aranyos, hogy nem akarom megbántani sem, de épp ezért megérdemli, hogy őszinte legyek vele. Ti adnátok a dolognak esélyt? Vagy szakítsak, mert így nincs értelme? Annyira sajnálom, mert biztos nagyon jól kijönnék, de akkor sem jön az az érzés, aminek jönnie kellene.:(
2017. szept. 1. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nálam is volt ilyen, szerintem jobb, ha hagyod, mert ez jobb nem lesz.
2017. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezt az eszmefuttatást mutasd meg neki, vagy mondd el szóban. Meg kell hogy értse. Ha eddig nem lettél bele szerelmes, akkor már nem is leszel.
2017. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így érzem, mivel már jártam így, csak akkor húztam a dolgot, de a végére már szörnyű volt. Nem akarom, hogy ez megismétlődjön. Csak annyira bánom, hogy itt egy ilyen pasi és nem megy.:(
2017. szept. 1. 21:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok így? Én hagynám. Minél tovább húzod, annál rosszabb. Ő is előbb talál olyat, aki szerelmes is belé. és te is találsz olyat, akit szeretsz is.
2017. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzed,nincs más hátra,mint mindezt ugyanígy elmondani neki.Ami nem megy,azt ne erőltessük.Másrészt az a fair,ha mielőbb elengeditek egymást,és ő kap egy esélyt a továbblépésre.
2017. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Friss a dolog még. Szóval már a legelején sincs meg a szikra.:(
2017. szept. 1. 21:04
 7/15 noname65 válasza:
Mióta vagytok együtt?
2017. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Egyszerű:

Azt mondd neki, hogy van két hete, hogy akkor és ott kapjon le a húsz körmödről és rakjon meg mint az állat, ahol csak akar... vagy nem folytatjátok, mer' ettől a jófiús mafláskodástól nem tocsog a bugyinkód!

2017. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont azt szeretem benne, hogy "jófiú". Emiatt nehéz, mindig ilyen típusú srácot akartam. A másik fajta hidegen hagy.
2017. szept. 1. 22:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyi, bocs, hogy megkérdezem, de hány éves vagy? Ugyanis én 28 évesen ismertem meg a férjemet(azóta már az), és életem legjobb döntése Ő volt. Voltam iszonyat szerelmes, meg szikra, meg minden volt, de boldogság az nem sok. Viszont Vele minden más, sokkal jobb, szebb, boldogabb :) Pedig alig van pénzünk, de soha nem adnám semmi másért Őt!
2017. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!