Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm ezen képes behisztizni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ki szeretnénk menni Ausztráliába a Qantashoz dolgozni. Megkért, hogy nézek utána, hogyan lehet kijutni oda és letelepedni. Egyik rokonom kint él és tőle kérdeztem meg. Mondtam a barátnőmnek, hogy nem egyszerű, sok pénz kell, sok fajta vízum van. Nem szépítettem, elmondtam neki, hogy nem egyszerű kijutni és letelepedni. Ő erre megsértődött, hogy lerombolom az álmait, nem támogatom és elveszem a kedvét mindentől...

Szerintetek ez normális reakció? Tudom, hogy illúzió romboló ez, de tudni kell reálisan gondolkozni.



2017. szept. 6. 07:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd egy idióta hisztérika.

Legközelebb ne adja ki a feladatot, hanem intézze ő és hisztizzen a követségen, vagy ahol akar, ha nem tetszik neki valami!

Te meg keress valami normális nőt, akivel rizikómentesen lehet átszelni a világot!

2017. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Bocsi de egy idióta életképtelen ember a párod.

Exnejem hasonló tulajdonságokkal rendelkezett. Igaz nem volt ennyire retardált, de kevesebb is elég volt ahoz hogy ex legyen belőle!

Jobb ha megszabadulsz egy ilyen életképtelen nőtől!

2017. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Másfél millióból már meg is van kettőtöknek a repülőjegy csak oda(!) aztán a barinőd cirkuszoljon Alan Joyce-al, ha mégsem veszi fel.

A visszaút ára?

Biztos ott is vannak aluljárók, hastáncolja össze az árát!:D

2017. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nekem támad, hogy az nem is úgy van, meg hogy nem tudok semmit, ne okoskodjak, ne vegyek el a kedvét mindentől...

De most tényleg, nem azt mondtam, hogy SOHA nem tudnánk kimenni, van segítség, nem is értettem ezt...

Jött azzal, hogy az arab légitársaságok intézik a vízumot és akkor a Qantas is intézni fog mindent és nem kell csinálnunk semmit... (itt már ráhagytam, hogy jó, oké, akkor legyen neki igaza, de ha kiderül, hogy mégsem úgy van, ahogy gondolja és én meg tudtam, akkor megint veszekedni fog)

2017. szept. 6. 19:08
 15/25 anonim ***** válasza:

Áruld már el nekünk, ha nem titok, a barátnőd híres pilóta?

Te a korod miatt nem lehetsz pilóta (most nem látom, de ha jól emlékszem te 21 vagy) akkor biztos steward, vagy repülőgép szerelő vagy?

Mit tudtok ajánlani a Qantas-nak, amiért kapkodna értetek és finanszírozna mindent?

2017. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Mindketten légiutas-kísérőként mennénk, később én továbblépek pilótának. Ez nem arról szól, hogy ki mennyire híres vagy hogy ki mit tud nyújtani, a személyiséget, a csapatmunkát nézik a felvételin, de ennyire nem kéne előre szaladni, előbb úgyis van egy felvételi elbeszélgetés skype-on keresztül.

Hiába mondom, hogy előbb itt EU-n belül szerezzünk tapasztalatot, gyűjtögessünk egy kis pénzt és utána menjünk ki, de ő mindent azonnal el akar érni. Mondjuk ezzel nem is lenne semmi gond, ha reálisan gondolkozna. Én szívem szerint nem mennék ki, legalábbis most még nem 0 tapasztalattal (szerintem felelőtlenség lenne). Itt EU-n belül szinte bármikor és olcsóbban haza tudunk jönni, ha vmi gáz van, onnan egy kicsikét nehezebb és drágább buli.

2017. szept. 6. 19:31
 17/25 anonim ***** válasza:

"...Ez nem arról szól, hogy ki mennyire híres vagy hogy ki mit tud nyújtani,..."

De, kedves Kérdező, ez erről szól!

Miért invesztálna egy cég abba, hogy a világ másik feléről "vásároljon" olyanokat, akiket helyben is kap?

Nektek ehhez NAGYON KIMAGASLÓNAK kellene lenni a területeteken, (nem hátrány, ha hiányszakmában) hogy megérje nekik.

És igen, igazad van, nem ártana a megfelelő helyeken szerzett szakmai tapasztalat és onnan a jó referenciák.

2017. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy Ők fizessék a kiutazást, mert erről természetesen szó sincs, azt nekünk kell megoldanunk. Mivel sziget ország, sőt kontinens is egyben, ezért a helyiek szeretnének nagy számban kicsit kirepülni. Nem kell várniuk, az ottaniak azonnal el tudják kezdeni a képzést. Ezt is meg kell értetnem bnőmmel. Nagyon nagy hangsúlyt fektetnek abba, hogy a legjobbakat vegyék fel. Voltunk már felvételin, elég összetett dolog és nem egyszerű, ezért is úgy gondolom, hogy előbb itt kéne helytállnunk... Ha már minden nagyon f sza, akk benne lennék, hogy próbáljuk meg (miért is ne?), de azért reálisan kell gondolkozni, elvégre semmi sem lehetetlen.
2017. szept. 6. 20:03
 19/25 A kérdező kommentje:
13-as, a repjegyet meg lehet oldani sokkal olcsóbban. Vannak olyan napok, amikor "olcsó" a kiutazás, ehhez sok helyet és kombinációt meg kell nézni. Kint élő rokonom kb 300ezerből oldotta meg az oda-vissza utat. Abban igazad van, hogy 1,5 millióba is kerülhet csak wgy oda vagy visszaút/fő. Ha meg gáz van és menni kell, akkor nincs mese... erre is gondolni kell, vészhelyzeti tartalék nélkül nem lehet olyan messzire kimenni.
2017. szept. 6. 20:12
 20/25 anonim ***** válasza:

"Voltunk már felvételin, elég összetett dolog és nem egyszerű..."


Nekem valami azt súgja, hogy nem vettek fel benneteket, mert akkor nem itt csevegnénk erről!:)


Ha nem vettek fel benneteket, akkor mi változott azóta?

Tényleg neked van igazad és eléggé szánalmas a csajod, hogy minden szakmai háttér nélkül most helybe akar menni a pofonért, ráadásul ez a móka nem két fillér.

Ne haragudj, de ennek pillanatnyilag annyi az esélye, mintha én kitalálnám, hogy a Fehér Házban akarok szakács lenni, akármi is történik.

Igaz, egy percet nem főztem még, de én akarom és lécci ne gyalogolj az álmaimba!... azzal meg végképp ne törődj, hogy azok nem akarnak felvenni, míg legalább a sarki kifőzdében nem sikerült összehoznom egy babgulyást, mert ez nem fontos, lényeg, hogy én akarom és kész.

Aki ennyire képtelen a realitások talaján mozogni, ennyire nem fogadja el, ha a világ nem az ő kívánsága szerint forog, azzal komoly mentális bajok vannak, legyél óvatos!

2017. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!