Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm ezen képes behisztizni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ki szeretnénk menni Ausztráliába a Qantashoz dolgozni. Megkért, hogy nézek utána, hogyan lehet kijutni oda és letelepedni. Egyik rokonom kint él és tőle kérdeztem meg. Mondtam a barátnőmnek, hogy nem egyszerű, sok pénz kell, sok fajta vízum van. Nem szépítettem, elmondtam neki, hogy nem egyszerű kijutni és letelepedni. Ő erre megsértődött, hogy lerombolom az álmait, nem támogatom és elveszem a kedvét mindentől...

Szerintetek ez normális reakció? Tudom, hogy illúzió romboló ez, de tudni kell reálisan gondolkozni.



2017. szept. 6. 07:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nem jött össze, tudom is, hogy min kell változtassak és jó úton haladok. Azt is tudom, hogy a barátnőm mit rontott, de mint azt tudjuk, csak összetöröm az álmait...

Írtam neki 1-2 jó helyet és kiemeltem belőle 1 légitársaságot, ami chater és VIP, mondtam, hogy próbáljuk meg (Máltán). Megint megkaptam, hogy hülye vagyok, úgysem vesznek fel (mégis hogy gondolom, hogy engem oda felvesznek), ne hátráltassam (ugye ehhez nagyon értek :) ), kár volt velem barátkoznia, egyedül sokkal jobban haladna (eddig is én rugdostam előre).

Szóval Ausztrália reálisabb, mint Málta és megint hátráltatom.

2017. szept. 6. 21:15
 22/25 anonim ***** válasza:

Remélem nem tervezel vele hosszú távra!

Bár ehhez semmi közöm, nyugodtan lecseszhetsz miatta, de téged olvasva, kikívánkozott.

(Ne legyél a bokszzsákja, akin az abnormális álmai és a sikertelensége miatt levezetheti a frusztrációját!)

2017. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%

Ti tulajdonképpen miért vagytok együtt? Mármint ezt nem bunkóságból kérdezem, hanem mert semmi közöset nem látok bennetek. Más az életfelfogásotok, a jövőképetek, és nekem úgy tűnik hogy barátnőd éretlen és gyerekesen álmodozó, te pedig ezt lenézed, vagy minimum idegesít. Egyik sem fog változni. Akkor minek fenntartani még pár hónapig, évig?


Normális helyzetben egy ilyen súlyú döntést szigorúan reálisan, a legrosszabbra is felkészülve kell végiggondolni. Én most költöztem ki Hollandiába, a barátom egy év múlva, ha felveszik ide egyetemre, jön utánam. Nagyon szerettem volna hogy így döntsön amikor beszéltünk róla, de nem szépítettem. Elmondtam milyen árakra számíthat, miket kell elintéznie, lakás, rezsi, tandíj, munkalehetőség. Ő is elmondta mennyi pénzt tud előteremteni, milyen életkörülményekkel számoljak ha összeköltözünk. Végül úgy döntöttünk megpróbáljuk, és így sokkal magabiztosabban nézek ennek elébe, mert mindketten reálisan látjuk az esélyeket. Ha valamelyikünk csak álmodozna, az katasztrofális eredményekkel járna.

2017. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Én sem értem, miért vagyunk még együtt. Lehet azért, mert ha nem hozzuk fel a szakmai dolgokat, akkor nagyon cuki tud lenni. Egyre jobban gondolkozok a szakításon, mert ezzel a mentalitásával csak engem hátráltat és húz le, úgy érzem, hogy elveszi a maradék önbizalmamat. Neki az a célja, hogy légiutas-kísérő legyen, nekem ez csak átmeneti lesz, az én célom, hogy pilóta legyek és érthető, hogy inkább ezzel foglalkozok jobban. Baromi nehéz eljutni az utasszállítóig, sok akadályt leküzdöttem már, eltűnt a "rózsaszín köd". Párszor fel lettem világosítva pár pilótától, hogy nem úgy vannak a dolgok, ahogy én azt gondolom, de NEM megsértődtem, hnem megköszöntem és elkezdtem reálisan látni a dolgokat és ezért baromi hálás is vagyok nekik. Facebookon írtam egy Wizzaires légiutas-kísérőnek (teljesen ismeretlenül), Ő is felvilágosított egy sikertelen felvételi után, elmondott elég sok dolgot, ezt el is mondtam a barátnőmnek, hogy mi a helyzet, de hát ugye, ezzel is hátráltattam, meg okoskodtam, hiába küldtem át neki a beszélgetést, hogy nem én találom ki a dolgokat. Féltékeny is lett, hogy ha már ilyen jól "összemelegedtünk", akkor jöjjek össze vele (Kb 1,5 hónapja volt)...

Az a baj, hogy a fejébe összerakott vmit és annak úgy kell lennie, hiába irracionális, az akkor is úgy jó. Ha meg fejjel megy a falnak és csalódik, kiderül, hogy tudtam, hogy hülyeséget csinál és nem szóltam, akkor megint jön a veszekedés...

2017. szept. 6. 22:13
 25/25 anonim ***** válasza:
66%

A lány teljesen alkalmatlan arra a munkára, az életben nem veszik fel, sehova.

Volt titkárnőm is arról ábrándozott, ő a másik véglet volt, hallgatag kis nyuszi - bár nagyon kedves.

Oda olyan emberek valók, akik kiszolgálnak másokat, nem az egójuk a központi kérdés, higgadtak, és kellően határozott, felnőtt viselkedésre alkalmasak.

Az, hogy egyébként cuki tud leni, ne hasson rád nagyon, tényleg visszahúz. Azt meg ne hagyd, menj az utadon előre, ballaszt nélkül - úgy se lesz egyszerű.

2017. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!