Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 napja elfelejt a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja elfelejt a barátom. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

2 èves a kapcsolat. Tegnap talâlkoztunk a baràtommal. Miutàn visszamegy a kollégiumba, és beér, mindig felhív telefonon. Este várok, semmi. Majd írtam neki, hogy mi a helyzet, ès bevallotta, hogy elfelejtett. Minden reggel küld nekem smst mert jóval előbb kel mint én(ő 4kor èn 7kor). Ma azt is elfelejtette. Èn nem tettem szóvá, ő maga hozta fel. Aztàn most felhívott, megkérdezte mit csinálok. Mondtam neki, hogy ma nincs semmi dolgom, így döglődöm. Erre mondta hogy majd mesél valamit iskola utàn. Ràkérdeztem hogy

Mit erre totálisan ràmförmedt hogy ha ő azt mondja hogy iskola után mesél akkor azt ő okkal mondja és amúgyis ő neki ki kell talàlnia valamit, hoy mit mesèljen nekem(mert sose mesèl az iskolàjáról, és múltkor kérdezősködtem). Mondom nyugodj meg majd beszèlünk. Elkoszontem és letettem. Őszintèn nagyon rossz megérzésem van. Egy nap alatt bekattant és nem mond semmit.


2017. szept. 6. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg éppen berendezkedik, beszélget azokkal, akiket egész nyáron nem látott, aztán pihen, ezért felejtett el. Nem téged, hanem sms-t írni. Nem mindenki szereti pontról pontra ecsetelni, amit éppen tesz, tett, van, aki csak fontosabb dolgokról számol be, mert számára annak van "hírértéke". Ennyi miatt én még nem aggódnék, most elfoglalt, majd belerázódik a suliba, aztán visszaállnak a dolgok.


Ha nem, akkor kezdhetsz gondolkodni, hogy valami baj van.

2017. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Utálom mikor a másik elvárja már, hogy egymáson lógjunk és pár óránként MINDIG beszéljünk. Nekem van életem a másikon kívül is és ilyen partnert is keresek magam mellé.


A barátnőmmel meg van beszélve, hogy simán lehet néha (hetente) egy nap, amikor egyáltalán nem is beszélünk egymással. Mondjuk nem tartjuk be, mert jól esik, de nincsenek ilyen elvárások vagy rossz megszokások mint ami utóbbi nálatok, hogyha valami elmarad akkor ki kell verni a hisztit. Tudunk találkozni hetente 4-5 napon, együtt aludni egy-két éjszaka és még azon kívül néha írunk egymásnak, de nem az élettörténetünket.


Tényleg ez a legzavaróbb dolog ami történhet, amikor már a család, barátok, munka, tanulás, hobbik azok amikkel összesen kevesebbet KELL foglalkozni, mint a másikkal. Én eddig az ilyen sértődős hülyeségekből mindig kiléptem.

2017. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Nem kell... Csak ha van egy rendszer, ami kialakul, amit megszokik az ember, akkor ha nem úgy történik, az elgondolkodtató mindig. Hogy éppen miért nem keresett...

Emlékszem a távkapcsolatomra, ott még kényesebb volt ez a téma, aztán mikor úgy voltam, majd keres, ha akar, 3 nap múlva ő írt rám besértődve, lehordva mindennek, hogy én mennyire leszarom őt...

2017. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"...és amúgyis őneki ki kell találnia valamit, hogy mit meséljen nekem ( mert sose mesél az iskolájáról és a múltkor kérdezősködtem). Hát, ez nem hangzik túl jól. Miért kell bármit kitalálnia? Csak történik vele valami a valóságban is amiről mesélhet...
2017. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4:

A nők egy sztorit képesek hosszabban elmesélni, mint amennyi idő alatt az a sztori a valóságban megtörtént.


És a férfiakat basszák le, ha ő valamit unalmasnak talál és inkább nem mondja el, mert úgy érzi nem akarja vele untatni a másikat vagy a történet nem elmondásra érdemes.

2017. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalatbol mondom, hogy az ilyen rossz megerzesek be szoktak igazolodni. MINDIG. Ez a dolog mar halott, en a helyedbe kilepnek, mielott kidobnak. Bocs, durvan hangzik, de tobb ilyen es ehhez hasonlo dolgon mentem keresztul, mielott megismerkedtem a parommal.
2017. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!