Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom féltékeny a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékeny a fiú barátomra, mert szerinte nem létezik fiú-lány barátság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel konkrétan egyetem második éve óta jóban vagyok, azaz a barátságunk már 7 éve tart. Egyetemen mind a kettőnknek voltak nehézségei (főleg tanulással), minden nap váltottunk levelet és egyéb, családi dolgokat is megbeszéltük, szóval egy nagyon mély bizalmi kapcsolat alakult ki köztünk ezekben az években.

A pasim viszont mániákusan féltékeny rá és nem hiszi el, hogy sohasem hajtott rám vagy éreztünk többet ezekben az években egymás iránt. Főleg érzékeny pontja ez, mivel ő az első barátom (tudom, már idős vagyok, de így alakult) szóval fél, hogy most mivel felszabadult a suli "kötelékéből", rám fog hajtani és a barátságunk miatti kapocs miatt mégis ott hagyom, "úgy" mégsem ő lesz az első (a fiú barátommal sohasem került elő, hogy szűz vagyok, viszont mivel elég jól ismer, lehet, hogy rájött).


Mit csináljak? Már elegem van ebből és kezd elfogyni a türelmem a pasimmal szemben...



2017. szept. 6. 22:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
3 hónapja, behatoláson kívül minden volt már.
2017. szept. 6. 23:42
 12/20 anonim ***** válasza:
19%

Nyugtasd meg a barátodat,hogy nem csak vele vagy ekkora fapi*a.Vagy megérti,vagy ha jót akar magának elmenekül :D 3 hónap.Eszem faxom megáll,amaz a szerencsétlen félnótás meg évek alatt nem tudott bugyiba kerülni?


Figyelj már,neked tulajdonképpen mi a frásznak kell férfi? Nyugtass már meg,hogy az ilyeneknek mit te ugye nem gond ha a szexet más valakivel oldja meg az ember!? :D

2017. szept. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom si volt féltékeny egy fiú barátomra.

Elég volt neki szépen elmagyarázni, hogy az illető a kapcsolatunk előtt sem kellett nekem sem kapcsolatra, sem szexre, és ezután sem fogok úgy nézni rá, mint pl a páromra.

Megértette, talán megérti a párod is, ha elmagyarázod neki, hogy rosszul esik a vádaskodása.

2017. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
4%
az én barátom majdnem félévet várt, hogy szexeljünk, amikor még szüzek voltunk. szerencsére vannak normális férfiak, akik a szexen kívül mást is látnak a nőkben, és nem erőltetik rá a lány akarata ellenére.
2017. szept. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Alapaban én nem hagynám és nem is hagytam soha, hogy fiú barátaimra féltékeny legyen valaki. Nehogy már akit esetleg évtizedekig ismertem, sokat beszélünk elhanyagoljam, mert valaki jött az életemben és azt mondja. A Ti esetetek más. Gondolhatod a párod, (már ha annak lehet nevezni nem bízok Benned, hogy nincs szex köztettek, tehát ez nem komoly kapcsolat. Ez a kézen fogva együtt járunk meg néha simi, 10-en 1-2 évesen számít kapcsolatnak, gyerek szerelem, de felnőtt létben vicces kapcsolatnak nevezni ahol nincs szex. Ha igazán szerelmes lenél akkor nem bírnád ki, hogy ne akard minden porcikáját simogatni, puszilgatni, ilyen nincs. Nem tudnál betelni vele. Ha Ő is annyira szerelmes lenne, akkor ezzel Ő is így lenne és felnőtt, ki nem bírná, hogy ne legyen szex,hisz a szerelem azzal teljesedik be. Azért ebben az esetben ne Neked fogyjon el a türelmed, hanem örülj, hogy a pasidnak van még, bár nem tudom mennyire vesz komolyan, szerintem egy egészséges pasi semennyire.
2017. szept. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Válasszon: vagy megtanul bízni benned (értsd: elhinni amit mondasz - elsőre és minden cifrázás nélkül), vagy mehet amerre lát, mert fölöslegesen nem koptatod a szád.
2017. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
Az van hogy a 7év alatt bőven lett volna időtök összejönni. Ha akkor nem jöttetek össze mikor mindketten szolóban voltatok, akkor majd pont akkor fogtok mikor neked már palid van? Hülye a pasid ezen nincs mit szépíteni. Tudtára kell adni hogy egy 7éves barátságot még a kedvéért sem fogsz eldobni. Ha ezt nem képes megérteni akkor elgondolkoznék a további sorsán.
2017. szept. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%

Tehát tisztázva lett, hogy egyikőtök sem akar a másiktól semmit.

Miért kellett tisztázni, ha ez így van?

Normál esetben egy ilyen tisztázó-beszélgetés nem merül fel csak akkor, ha valamelyik fél olyan lépést tesz, ami tisztázásra szorul.

Én sem hiszek a férfi-női barátságban. Laza, jó ismerősi kapcsolatban talán.

A barátod féltékenysége viszont ostobaságra vall.


Tenni a következőt lehet, szépen kirakod a barátodat, féltékenykedjen máshol.

2017. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én együtt tudok érezni a csávóddal. Engem az zavarna, hogy rajtam kívül mással is legalább olyan bizalmi kapcsolatban vagy, mint velem.


Gondolkozz el rajta, hogy vele akarsz-e maradni, mert tuti találna olyat, akinek nincs senkivel ilyen hosszú barátsága mint neked ezzel a sráccal, és akkor neki nem lenne kire féltékenynek lennie. Pl. én is ilyen vagyok, de nekem van barátom, csak mondom, hogy létezik ilyen ember. Te meg találhatnál olyat, akinek mondjuk ugyanúgy régóta tartó bizalmas barátsága van egy csajjal, és akkor ő tuti nem lenne féltékeny.

2017. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Esküszöm pár kommentelő tuti pasi ,ha még nem akar szexelni a csaj akkor nem,ez az ő ügye h mikor akarja ,van aki már 12 évesen terhes,öcsém inkább később mint 12 évesen,na de nem ez a lényeg,csak néhányan annyira bunkók h eszem megáll,Nos kérdező azt tanácsolom h mond meg a barátodnak h nincs mire féltékenykednie és egyet értek az egyik kommentelővel ha 7 év alatt nem volt semmi a haveroddal akkor pont akkor lsz valami amikor már van a barátod,a pasid tényleg egy idióta ,na és ha baja van azzal h még szűz vagy akkor ne Menj bele a játékba mert akkor csak arra megy a játék,ha úgy érzed h menni fog csak akkor tedd meg jah és ha bízol úgy a pasidban ,én is felnőtt kapcsolatban vagyok mégis vártunk 1 évet ,nekem Ennyi idő kellett a bizalomhoz h megtudjam vele tenni ,ha a barátod nem ért meg és csak dugni akar folyton és bizalmatlan veled szemben akkor szakíts vele ,bizalomra épül egy kapcsolat
2017. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!