Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövedelembeli különbségek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövedelembeli különbségek a nő javára?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyetem mellett dolgozik félállásban és annyit keres mint én teljes állásban a szalag mellett.


Ez engem nagyon frusztrál, mert neki fényes karierutak vannak kilátásban, míg nekem semmi. Félek h vki elragadja mellőlem idővel. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Ő egy szóval se mondja h zavarná a különböző jövöbeli kilátások.

Szerintetek ezen, hogy lehetne ebből életképes kapcsolat 3 év múlva amikor már a mesterképzéssel is végez? Nem szeretném elveszíteni



2017. szept. 9. 17:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Azt miből gondoljátok hogy szalagsor mellett dolgozók nem tudnak szellemi partnerek lenni? Én nehéz szakon végeztem, de mégsem tartom magam valami hű de "agyasnak".
2017. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Itt nem a jovedelemmel van a problema, hanem hogy ezzel a savanyupofa hozzaallassal szalagnal tobbet nehez neked josolni, es akkor valoban keves lehetsz valakihez, aki folyton muvelne magat, vilagot latna, erdeklodne stb.
2017. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

"Azt miből gondoljátok hogy szalagsor mellett dolgozók nem tudnak szellemi partnerek lenni?"


onnan, hogy az ilyen emberek teljesen más közegben mozognak napi 8-10-12 órában, mint a kérdező párja. napi sok óra agyzsibbasztó meló kripli munkatársakkal nem igazán kedvez a művelődési/továbbtanulási vágynak.

2017. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%

#utolsĂł


Ha hagyod, persze, hogy elzsibbad.

Az én melóm is olyan, hogy csak a kezed kell hozzá. Épp ezért közben nyugodtan agyalhatok mindenféle műszaki problémán.

2017. szept. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Először is az intelligencia nem munkához kötött, lehet egy gyári munkás szellemi partner. Másodszor, ha nem olyan anyagias a barátnőd ŐT sosem fogja zavarni, hogy többet keres, és így is fel fog tudni nézni rád. Abban az esetben, ha nem rekedsz meg a szalag mellett. Egy olyan férfi egyáltalán nem vonzó (kivéve, ha valaki csak papucsot keres maga mellé), akiben semmi fejlődni akarás nem található meg. Aki csak úgy eléldegél célok nélkül. Na ilyenre nem tud felnézni egy olyan nő, aki közben karriert épít saját magának.

Ha szereted a barátnődet, próbáld nem tönkretenni a kapcsolatot a saját egod miatt. Viszont azt se felejtsd el, hogy három év múlva már te is egészen máshol állhatnál, mint ahol most vagy.

2017. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is az jutott eszembe rögtön, hogy képezd magad.

Mondjuk úgy nehez lesz, ha 3 műszakban dolgozol.

Ha viszont 1 műszakban, tanulj egy OKJ-s szakmát vagy ugorj neki egy diplomának.

2017. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Ettől ne félj! 100%-hogy másé lesz.

Ez nem véletlen jutott eszedbe, hanem azért, mert már körvonalazódnak a problémák.

Nagyon kevés kivételtől eltekintve, ha egy nő többet keres, akkor ott vége a kapcsolatnak. Ettől még inkább felsőbbrendűnek érzi majd magát, és még inkább lenéz majd.

Inkább nézd úgy a dolgot, hogy jobb ha minél előbb megszabadulsz tőle.

2017. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Miért a jövedelemmel foglalkoztok párkapcsolatban? Nem a pénzétől akarsz párkapcsolatot, nem azt akarod elvenni adott esetben feleségül? Ha meg az orrod alá dörgöli, menjetek külön, mert attól nem lesz ő több másoknál, hogy nagyobb a fizetése; teneked pedig ha tisztességgel elvégzed a feladataidat, megteszel mindent, nincs miért szégyenkezned. Különben is, ha pl együtt vagytok, és neked kéne pénz pl egy új öltönyre, szerintem nem sajnálná tőled, és nem lenne megalázkodás őelőtte, hogyha neked elfogyott volna a pénzed, és őtőle kérnél. Párkapcsolatban ez teljesen normális, hogy kisegítik egymást az emberek; de egy párkapcsolatot alapvetően a szeretet tart össze, ha az nincs, akkor az már szerintem nem párkapcsolat.
2017. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos osztom amit a tobbiek mondanak.

Szep dolog a nagy szerelem de abbol nem fogtok kecot venni.

Papir forma kerdezo,mikor fog elhagyni a lany,tehat vagy osszeszeded magad es elkezdel egy szakmat ami piackepes vagy elvezd ki minden percet a kapcsolatnak mert meg vannak szamlalva a napjaid,hidd el a sajat erdekedben keszulj fel ra mert el fog hagyni a lany,jon majd egy gazdagabb,sportosabb,akinek verdaja is van azonnal lapatra kerulsz,ezt kalkulald bele.

A lenyeg,hogy valamilyen uton modon legyen karriered magasabb jovedelmed,valahogy old meg.

A noket nem erdekli hogyan teremtsd elo fold alol is,mert nagy a konkurencia sok pasi fogja ostromolni,sot el is fog csabulni sajnos,nehogy arra eszmelj,hogy egy menobb srac aki vitte valamire eppen akkor elvezz bele amikor hazaersz.

2017. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!