Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat müködhet szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat müködhet szex nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki mindig csak kifogásokat talál hogy most megjött neki,nem lehet,vagy fáj a feje,vagy épp hányingere van. Szóval szerintetek lehet ez mondani akár több éven keresztül is?
2017. szept. 11. 11:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ültesd le, és addig ne hagyd békén, míg nem kapsz választ. 2 év rengeteg idő, nem mismásolhatja el örökre a problémát...
2017. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem működhet. Szex az alap eleve, ha az nincs, akkor nem lehet rá lelkileg sem építeni. Ha nincs szex, nem lehet annyira szoros, mindenen kitartunk lelki kötelék. Vagyis lehet,de azt barátságnak hívják, az más. Ami köztetek van barátság, nem szerelem. Ha szerelmes lenne nem bírná ki, hogy nem akarja minden porcikád puszilgatni simogatni, ne akarna felfalni. Mondjuk ha Te szerelmes lennél, Te sem bírtad volna így 2 évig. Illúzió amiben vagyok, nem párkapcsolat.
2017. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

ma 17:25


igazad lehet

2017. szept. 11. 17:28
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
12-13 éves szinten vagytok. Abban a korban lehet ezt párkapcsolatnak nevezni, a Ti korotokban vicc. Eleve 2 év alatt miért csak hétvégén találkoztok?
2017. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

ma 17:28


Mert messze lakunk egymástól

2017. szept. 11. 17:48
 26/27 anonim ***** válasza:
73%

Haver en sajnallak. Olyan targyilagosan tudsz reagalni itt erre az egeszre, mintha robot lennel.


Nem normalis (az en nezetembol), hogy ennyi idosen nincs koztetek legalabb szopinyali. Foleg nem 2 ev utan. Abban a korban (20 evesen) a 3. honap utan szakitottam volna a leanyzoval.


A szex nem minden egy kapcsolatban, de igenis szukseges.

2017. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem történt vele szexuális visszaélés? Erőszak?

Bár ennyi idő alatt már elmondthatta volna. Én elmondtam a barátomnak, megértette és így állt a dologhoz. Utána már feloldódtam és sikerült ellazulnom.

2017. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!