Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyetem miatt káosz vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetem miatt káosz vagyok. Jogosan sértődik meg a barátom?

Figyelt kérdés

Idén kezdem az egyetemet. ISZONYATOSAN izgulok, egész nap erről beszélek. Tudom, hogy ez csak a kezdeti stressz, teljes káosz van, azt se tudom, hol áll a fejem.

A páromat sajnos alig tudom keresni egy nap(az órák közti fél órás szünet arra megy el, hogy megtaláljam a termeket, napközben meg itthon kellett a nagymamámat istápolnom, miután haza értem az iskolából).

A lényeg, hogy most az elmúlt napokban nem sok időm jutott rá, napi 3x beszéltünk 5 perceket telefonon. Jogoan sértődött meg? A bocsánatát és a türelmét kértem, és, hogy ne vegye magára a dolgokat, ez majd jobb lesz csak 1-2 hét kell, mire beleszokom. Ő viszont egyáltalán nem megértő velem, teljesen ki van rám akadva.


2017. szept. 11. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen ertheto, hogy most ossze-vissza vagy. Ne legyen gyerekes a baratod.
2017. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Igen.

Oké hogy izgulsz, de mit kell ezen parádézni ennyit?

2017. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Háromszor beszéltek telefonon? Mi heti egyszer szoktunk :D
2017. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekten bocsánatot kértél. Szerintem innentől nem hisztiznie kéne,hanem megérteni,hogy igenis most egy új és egyenlőre félelmetes dologban van részed. Ha szeret akkor legyen alap a másik megértése.
2017. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Teljesen jogosan sértődött meg, elvégre mindenki azon bssza föl az agyát, amin csak akarja.

Te pedig teljesen jogosan "teszel a nyomorára", ha már...

2017. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

És ha majd 8 meg 12 órázni kell a melóban úgy, hogy a telefont elő se veheted közben akkor mi lesz?

Alap dolog egy párkapcsolatban, hogy nem korlátozom le, hagyom hogy haladjon az életével meg csinálja a dolgát. Szeretni akkor is szeret, ha éppen nem tudunk 0-24ben írkálni. Nem várhatja el ezt tőled, ez nem normális. Nálunk ez mindig úgy működött, hogy reggel "jó reggelt" stb, utána napi 1-2szer dobtunk egy "mizujs?" üzenetet, meg ha történt valami nagyon érdekes, akkor azt leírtuk. Aztán meg ha találkozunk úgy is megbeszélünk mindent.

Amúgy ez később csak rosszabb lesz. Sajnos nem hiszem, hogy az ilyen ember tud változni.

2017. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem kéne megsértődni úgy általánosságban, gyerekes dolog, nem vezet sehova, nem segít megoldani semmit. A párodnak meg kéne értenie és támogatnia, vagy ha úgy gondolja, hogy valamin változtatnod kéne, akkor pedig konstruktívan hozzáállni, segíteni, javasolni és továbbra is támogatni.
2017. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!