Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszéltem a barátommal 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszéltem a barátommal 2 hétig és ezért most tartoznék neki egy bocsánat kéréssel vagy csak szerintem van felfújva?

Figyelt kérdés

Elmentem két hétre a bátyàmhoz látogatóba. Ő Veszprémben lakik én meg Pesten és a munka,barátok egyéb elfoglaltsàgok miatt nem láttuk egymást 8 hónapig. Telefonon meg szinte semmit nem beszéltünk és üzenetet se nagyon küldtünk egymàsnak. A két hetet vele töltöttem és a lakótársaival. Kirándultunk, voltunk erre arra. Ez idő alatt nem beszéltem a barátommal telefonon,skypon. Ennyi időt kibírtam nélküle,hiànyzott persze de nem a vilàg végére mentem és nem is örökre. Smst küldtem neki egyszer-egyszer,de abban inkàbb felőle érdeklődtem,hogy miujsàg vele,minden rendben van-e és puszilom. Feleslegesnek tartottam,hogy ezért hívogassam vagy neten meséljek neki vagy ő nekem. Úgy voltam vele majd személyesen beszélünk eleget. Ő másképp gondolta,mert kb mindennap írt üzenetet, kérdezett valamit vagy csak úgy írt pár kedves sort, de az már sok volt amikor hívogatott is. Nem sűrűn,nem zaklatott. De minden este 9-10 óra környékén megcsörgetett. Kétszer is beszéltünk amúgy,de minden màs alkalomkor vagy nem vettem észre hogy hívott,mert mindig levagyok némítva vagy írtam neki smst,hogy most nem jó,nem érek rá vagy késő van és tényleg egésznap jövés menés volt. Nem volt kedvem beszélgetni még órákat telefonon. Mindig megkérdeztem,hogy mivan vele,ha baj van akkor jelezzen. De ne keressen folyamatosan! Ezért nagyon össze veszett velem,mert sértve érzi magát. Ráadàsul mind ezt az első nap amikor hazajöttem az nap este veszekedtünk. Nem mondta,de mintha gyanakodott is volna,hogy màssal voltam és màshol? Lehet csak rosszul vettem ki a szavaiból,de ezért is felment bennem a pumpa,mert egyértelműen túl tolta és nagyon érzékenyen érintette,hogy nem beszéltünk. Tényleg szeretem őt,és hiányzott is nekem,de utálom ezt a netes,telefonálosdit. Ha hosszabb időre mentem volna akkor úgy is telefonálunk..de csak 2 hétről volt szó. Az szerintem nem annyira sok idő. Nem tudom ti mit gondoltok,de a barátnőm totàl a párom pártját fogja. Neki elmeséltem mekkora veszekedés lett ebből. A bátyám szerint ez az egész csak a féltékenységről szól. Nekem ez már kezdett magas lenni. Ez az első párkapcsolatom 10 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Mindig minden nagyon jól működött köztünk és szeretjük egymást. És most ez a 2 hét különlét meg tönkre tett mindent. Nagyon haragszik rám,látom rajta hogy még fàjó pont ez neki. Jogos? Talán tartozom neki egy bocsànat kéréssel? Szerintem ez nagyon fel lett fújva.


21/L 29/F


2017. szept. 12. 12:04
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Hogy értitek hogy keressem? Most dolgozik sajnos.( Én ma és vasárnap szabadnapos vagyok) Ha viszont beszélni szeretne velem akkor azt rosszul adja a tudtomra. Nem értem ezt a logikát. Azt akarja,hogy "piszkáljam",de láthatóan neheztel rám. Nem értem most már. Inkább beszélek vele erről is.
2017. szept. 12. 13:48
 32/36 A kérdező kommentje:
Értem már és köszönöm. Sms-ben nem szabad olyat írnom ami pl komolyabb dologgal kapcsolatos ilyen a veszekedésünk,mert azt nem szereti,ha írásban akarok belekezdeni egy fontos beszélgetésbe. Olyat nem kérdezek,hogy megbeszélünk-e mindent ma? Szerintem nem így kell,majd ha hazajön akkor valahogy rá vezetem a dologra. Csak miatta mondom ezt,mert tényleg kész van attól,ha sms-ben akarok valami fontosat kérdezni,mondani. Azzal jönne,hogy személyesen nincs bennem annyi bátorság,hogy elé álljak és akkor kérdezzek,mondjam amit szeretnék.
2017. szept. 12. 13:55
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam, hogy sms-ben beszéljétek meg, csak hogy valahogy jelezni neki, hogy szándékodban áll elé állni és bocsánatot kérni, megbeszélni. Csak azért, hogy tudja, hogy meg akarod tárgyalni vele. Amikor meg van bántva az ember, és pont amiatt, mert azt érzi, hogy a számára fontos embernek ő maga nem olyan fontos, akkor jobb nem úgy tenni, mint ami miatt megbántottad. Minél tovább duzzog magában, azt gondolva, hogy te sz.rsz erre a konfliktusra, annál rosszabb dolgok fordulnak meg a fejében és magyarázza be ezeket magának, a maga kis teóriáiba. Nekem legalábbis ezek a tapasztalataim mind baráti,családi, mint párkapcsolati téren. De nyilván te jobban ismered őt, jobban tudod, hogy mi a jobb neki. Mindenesetre szerintem ne halogasd túl sokáig ezt a megbeszélést.
2017. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Mindenképp azt tudatosítsd vele, hogy nem volt ott senki és csak őt szereted . A többi mind megoldódik magától. Persze , ha tényleg így volt.
2017. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ó atyám, kérdező, ne haragudj, de a szociális képességeid a béka feneke alatt vannak. Az eq-d nulla felé közelít. Valahogy érzékenyítsd magad, ez borzasztó.
2017. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, abszolút megérdemlitek egymást a barátoddal. Mind a ketten képtelenek vagytok normális kommunikációra. Pedig nagyon meg kellene tanulni nyíltan, egyértelműen beszélni. Ez így nem kapcsolat, hogy ő is várja, hogy kiengeszteld, te is várod, hogy mikor engesztelheted ki. Szerinted hova vezet ez?
2017. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!