Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tesztelni szeretne vagy nyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesztelni szeretne vagy nyílt kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

A barátnőm 29 éves, én meg 21. A barátnőm mondta, hogy még fiatal vagyok, csajozzak még. Nyugodtan menjek el csajozni, ismerkedni és ha úgy adódik, akkor szexeljek másokkal is, de Ő nem fog elmenni pasizni, meg lefeküdni másokkal, megvár engem, amíg kiélem magam más lányokkal. Mondta, ha nem megyek el csajozni, ismerkedni, akkor szakítani is képes lenne. Mondta, hogy nem zavarná, én pedig tudom róla, hogy baromira zavarná, elég féltékeny típus. Nagyon szeretem Őt, de erre nem lennék képes. Ő nem akar pasizni, de engem elzavarna csajozni.

Most csak tesztelni szeretne? Kíváncsi, hogy "megcsalnám-e"? talán Látni szeretne egy másik lánnyal, hogy tudja-e, hogy szeret-e? Megmondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó csajozni, mivel Őt szeretem és vele vagyok.



2017. szept. 12. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán olyasmi lehet a dologban, hogy fél attól, hogy kiélted-e már magadat, és nem fogsz-e másokra is vágyni, és inkább ő engedi meg a kalandozást, mert az jobb neki lehet, mintha titokban tennéd a háta mögött.

Minden esetre bizalom nincsen benne az irányodban, ez fix.

2017. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy tesztel, csak bedől minden hulye közhelyáradatnak, ezesetben annak, hogy márpedig egy férfinak "ki kell élnie magát", mielőtt komoly kapcsolatba kezd, különben évekkel, évtizedekkel később bekattan, és összevissza csalja a nőt, majd lelép egy fiatalabbal. Természetesen csak azért, mert annak idején nem élte ki magát. Jah és persze ez minden férfira vonatkozik... -.-'

Nem tartom magam gondolatolvasónak, de amit leírtál, abból kb. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez zajlik a fejében, tehát azt hiszi, ezzel kivédi a későbbi lehetséges problémát...

Ebből pedig következik, hogy igenis komolyan veszi a kapcsolatot, olyannyira, hogy még a "megcsalással" járó fájdalmat is el akarja viselni, csak hogy később komolyan tervezhessen veled.

Azt a részt viszont nem értem, hogy ezt miért nem mondja el neked, talán nincs még olyan szinten a kommunikáció kettőtök között, fél, hogy hulyének nézed majd (jogosan), vagy nem hiszel neki, ilyesmi...

2017. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan fajta, aki megcsalná a barátnőjét. Amióta vele vagyok, azóta nem érdekel más lány, csak Ő. Ezt tudja is, ezért nem értem. Sokszor bizonyítottam már neki, hogy megbízhat bennem.
2017. szept. 12. 14:57
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én 47 éves nő vagyok, a kedvesem 35 és férfi a javából. Maximálisan megbízunk egymásban és tudod miért? Mert baromira fennáll a lehetősége, hogy esetleg valaki megcsalja a másikat. De ez akkor is igaz, ha a férfi lenne idősebb nálam. Minden kapcsolatban van egészséges féltékenység. Az évek alatt az a tapasztalatom, hogy tényleg csak az fáj, amit megtudok és fordítva is igaz. Amíg úgy érzem, hogy engem szeret, és nem nézelődik más nők után alapból fel sem tételezem, hogy csalni akar. És viszont is ezt várom el. Nem szeretem sem a tesztelősdit, sem a felesleges féltékenységi jeleneteket. Ha nem akarod megcsalni ne tedd. Bármit is mond. (Bár ez fura bárki szájából, hogy menj csak, nőzzél nyugodtan, de én nem fogok pasizni mert szeretlek! ) Most akkor abban nem biztos, hogy te szereted-e? Hülyeség. Nem kell neki bizonygatni, hogy te akkor sem fogsz nőzni. Sőt fogadjunk, ha egyszer azt mondod neki, hogy jó, akkor nőzöl lenne ott olyan veszekedés, hogy feltekeredne a tapéta. Szóval, mond meg neki, hogy akármit mond te nem fogsz nőzni, mert szereted, és ha ezt erőlteti, akkor te fogsz kételkedni benne, mert ez úgy hangzik, mintha le akarna rázni magáról, és sértő. És sértődj is meg. Szerintem többet nem mondja!
2017. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!