Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el finoman a barátnőmnek, hogy a legtöbb sztereotípia igaz rá, és nem jól ítéli meg magát?

Figyelt kérdés

A barátnőm évek óta rendszeresen válaszolgat ezen az oldalon, elég feminista hangvételű válaszokat ír, minden nőket ért kritikát véres szájjal kikér magának, és elmeséli, hogy mennyire más, ő kivétel. Holott egyáltalán nem az, szinte minden igaz rá, teljesen olyan a vitakultúrája, logikája, amiket viccelődésből szoktak a nőkre aggatni. Azt is kikéri magának, hogy a nők általában nem értik a matematikát, holott egy egyszerű trigonometrikus egyenletet nem tud megoldani, pedig középiskolás anyag.

Igaz rá az is, hogy összehozott egy diplomát, és ezért iszonyú nagyra tartja magát, pedig valós szaktudása nem sok van.

Hozzátennék még annyit, hogy néha az oldal hitelességét is roncsolja. Például olyan kérdésekre válaszolgat, amelyek fullos nőkről szólnak, leírja az idealista dolgait, hogy nem számít az izom, pénz, státusz, ezek nélkül is meg lehet őt kapni. Holott ő messze van attól, akit fullosnak lehet nevezni. Én szeretem, számomra szép, de mindenki tudja, hogy van a női szépségnek egy egészen más kategóriája, amit csak rengeteg ráfordítással, kiegészítővel (műszempilla, póthaj) lehet elérni, nem azzal a napi 1-1,5 órával, amennyit ő szán magára. Nem ismeri fel, hogy nem neki szól a kérdés, és belerondít abban, amikor férfiak, akik mégiscsak rendelkeznek tapasztalatokkal, őszinte tanácsokat adnak egymásnak.

Folyamatosan szidalmazza az oldal férfiközösségét, holott szerintem semmi probléma nincs itt senkivel, maximum néhány trollal.


Engem ne támadjatok, én szeretem a barátnőmet, és engem nem zavar, hogy nem olyan, amilyennek képzeli magát, csak az zavar, hogy minden nap téma ez a sok butaság, és egyre nagyobb az egója. Nekem nem kell olyan nő, amilyen ő olyan görcsösen akar lenni, szóval szeretném, ha belátná ezeket a dolgokat, elfogadná magát és leállna.

Hogyan tálaljam ezt a témát?


2017. szept. 12. 19:10
1 2 3
 11/24 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Azt hiszem, egy újabb skizofrén elmeroggyant ámokfutásának lehetünk szemtanúi...
2017. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Mitől lennék skizofrén és elmeroggyant?

A kérdésemre szeretnék választ. A barátnőmnek pedig nincs kint a neve a válaszoknál, szóval nem arról szól a kérdés, hogy lejárassak valakit. Tényleg érdekel, hogy szerintetek hogyan kellene elbeszélgetnem vele erről, mert furcsa, hogy ennyire máshogy adja elő magát a neten. Most pedig pár napig nincs gépközelben, az oldalon pedig egész jó fej a közösség, tehát szívesen veszem az értelmes tanácsokat.

2017. szept. 12. 19:36
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Fájdalmasan szép egy műnő? Hány éves vagy, 15? Édes bogár, a szépség nem itt kezdődik. Igazi férfi ezt visszataszítónak találj.

Amúgy nem is csodálom a barátnődet, egy ilyen pasi mellett én is más akarnék lenni, legalább a neten.

2017. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Azokat a mű dolgokat pont azért találták fel, hogy olyan szépséget lehessen kreálni, ami a természetben nem létezik. Én tudom, hogy nem a valóság, de a fullos nő alatt a legtöbben őket értik, akik olyan szintre emelik a saját szépségüket, ahol nincs feljebb, és ebbe rengeteg energiát tesznek bele. Lehet azon vitatkozni, hogy vajon belsőre milyenek ezek a nők, de az vitathatatlan, hogy a külsejükkel sokat foglalkoznak. Az általam említett kérdések róluk szólnak, azt pedig férfiak tudják megmondani, hogyan lehet felszedni őket, vagy ha feltéved ide egy-egy olyan nő és még képes is őszintén válaszolni, akkor esetleg még ők. De nem a barátnőm és a többi hozzá hasonló csaj.
2017. szept. 12. 20:02
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

" Például olyan kérdésekre válaszolgat, amelyek fullos nőkről szólnak, leírja az idealista dolgait, hogy nem számít az izom, pénz, státusz, ezek nélkül is meg lehet őt kapni."

Hát figyelj, úgy tűnik, hogy az ész sem túlzottan számít neki, mert abból neked nem sok jutott.


Én tudom magamról, hogy ronda vagyok, de azt is tudom, hogy a barátom mégis a legszebbnek tart, és eszében sem lenne úgy beszélni rólam, mint ahogyan te beszélsz a barátnődről. Ha arra az egészen más kategóriára van szükséged, akkor keress egy plázacicát. :)


Amúgy meg tök mindegy, hogyan tálalod a témát, ha feljár gyakorira a leányzó, akkor el fogja olvasni a kérdést. :))


21/L

2017. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy napokra visszamenőleg át fog olvasni mindent, ennyi ideje azért neki sincs. :D

Nincs szükségem fullos nőkre, mivel itt a barátnőm, de sok férfi ki szeretné legalább az ágyban próbálni őket, és, ha ehhez kérnek tanácsokat, akkor nem hiszem, hogy a barátnőm válasza hasznos lenne, inkább félrevezető.

2017. szept. 12. 20:10
 17/24 anonim ***** válasza:

Gerike megint kamukérdéseket tesz fel?

Már van két hete nem láttam az oldalon.

2017. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem téged miért zavar ha "félre vezeti" a jó népet ezen a magasröptű oldalon. Azt sem értem épelméjű ember hogy gondolhatja hogy ezen az oldalon jó a közösség.

Szerintem viszonylag kevés embernek van valós szaktudása az egyetem elvégzése után. Legalábbis azok közül akiket ismerek.

No de hogy végre rátérjek a lényegre :) Ezt mindegy hogy tálalod mert egyrészt ő nem így látja magát ezért támadásnak fogja megélni másrészt ahogy ide leírtad butuskának hisztisnek vagy legalábbis nagyon rossz konfliktus kezelőnek írtad le és emellett még a "jó nők" közé sem tartozik. Na ha ezt átfordítom te mit szólnál ha közölné veled hogy hibás a testképed közel nem vagy külsőben ahhoz amit magadról képzelsz emellett a legtöbb férfi (negatív) sztereotípia illik rád emellett a szakmádban még kontár is vagy.

Ugye így érthető miért érezné ezután rosszul magát és miért sértődne meg rád nagyon. Én legalábbis tuti ezt tenném. Egyszerűen több nagyon mély ütést mérnél az önérzetére amire senki nem reagál jól.

2017. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem az eszedért szeret a csajod.
2017. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
ki kéne tiltani innen
2017. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!