Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment inni a haverjaival és nagyon rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Szüreti fesztivál van, szóval rengeteg az ember (és a jó nő) mindenhol. Nem túl megbízható, részegen szerintem sok hülyeségre rávehető, volt rá példa már. Tudom, ne azért ne csaljon meg mert nincs rá lehetősége, hanem mert nem akar, de pia hatására könnyű elveszteni az ítélőképességet. Mit csináljak? Rosszul vagyok az idegtől.
2017. szept. 15. 23:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem bántana, csak bevágja a durcit. Nem szól hozzám, vagy ha igen, az indokolatlan sértegetés, néha napokig tart kiengesztelni.
2017. szept. 15. 23:54
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Részegen csak őszintébb, felszabadultabb. Benne van ez, legfeljebb elfojtja józanul.
2017. szept. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, o pedig fesztivalozik, ahelyett, hogy melletted lenne? Masnapra nem lenne a baratom.
2017. szept. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy az igazi, őszinte érzelmeket, vágyakat hozza elő a pia. Aki részegen ,megcsal, megcsalna józanul is.
2017. szept. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Nemcsak a fizikai bántalmazás létezik, a bántalmazó kapcsolatok gyakrabban verbális formában működnek. Az, hogy a barátod bekorlátoz, nem enged el a barátnőiddel, amit úgy ér el, hogy szavakkal és a viselkedésével bánt, az igenis egy bántalmazó kapcsolat. Egyenlőre enyhébb formában, de az idővel ezek durvulni szoktak. Ezen azért gondolkozz el, mert egy normális párkapcsolatban ilyennek nincs helye.

Azért gondolj már bele, napokig engesztelgesd meg potizz neki csak mert el mertél menni egy kicsit kikapcsolódni? Nonszensz. Engesztelné az ilyen barmot a hóhér. Már bocs. Szóval vigyázz vele.

2017. szept. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, ha meg akar csalni, akkor megteszi, ha nem, akkor nem. És ezen nincs az a piamennyiség ami változhat. Legfeljebb egy ürügynek jó, hogy a naív kiscsajok azért ne dobjanak ki valakit, mert azt kamuzza, hogy a pia miatt volt. Egyébként egyáltalán nem rontja az ítélőképességet, legfeljebb lassítja, esetleg gátlásokat old fel.
2017. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem túl megbízható, részegen szerintem sok hülyeségre rávehető, volt rá példa már. "


Ez pont 4 ok a szkításra... minek neked egy megbízhatatlan részeg disznó?

2017. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj? Már rég ki kellett volna vágnod az indokolatlan hisztijei miatt. Egy betegesen féltékeny, bekorlátozó, birtokló p.csfej mintapéldánya. És még te hunyászkodsz meg.

Az a baj az ilyennel, hogy egyrészt ugye megkeseríti az életed az ilyen akcióival, másrészt gyakran az ilyenek a legnagyobb megcsalók, hisz azért féltik annyira a másikat, mert magukból indulnak ki. Szóval ha ő a barátnőiddel nem enged el egy napközbeni programra, mert belevisznek valamibe, akkor lehet hogy azért gondolkozik így, mert ő is könyen belevihető ilyenbe. Így simán lehet, hogy a gyanakvásod nem alaptalan.

De ez a kapcsolat ott gáz ahogy van. Meg én úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolatban egyenlöek a felek, de nálatok nem így van. Ő simán elmehet az éjszakába a haverjaival, de ha te mersz menni a barátaiddal napközben, akkor megy a dráma. Hát én az első alkalom után még lehet "próbálok békülni", a 2. után már ráhagyom, főjjön a saját levében, a 3. után meg úgy kivágom hogy a lába nem éri a földet. Én ezt nem viselném el az tuti. Akkor sem ha szeretem.

2017. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!