Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, szerintetek mi lesz később?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek mi lesz később?

Figyelt kérdés
Ugye rengeteg a tapló, szexmániás pali.. A Nők pedig egyre többet fognak csalódni a szemetekben . Mi lesz később szerintetek, a nők senkiben sem fognak tudnak megbízni, és ők is szemetek lesznek vagy lesznek olyanok, akik esetleg még megtudnak majd bízni? L
2017. szept. 17. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem ez csak a küszködős emberek problémája.

A diplomás, ( nem büfészakos) emberek mindig valahogy sikeresen találnak normális párt maguknak :)

2017. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem csalodtam soha szemetekben, mindig jol ki tudtam elore szurni az ilyeneket.
2017. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Sok ám a korrekt, megbízható pasas is, csak úgy jelzem. Csak az emberek előbb veszik észre a negatív dolgokat, nem is tudom miért, talán, mert ilyen polaritású ez a faj? Nem a normális férfiak problémája és hibája, hogy javarészt a proli, tanulatlan tirpákokat veszik észre...;)
2017. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Értelmes felnőtt ember képes túllátni a kudarcain és nem csak ezek alapján határozza meg saját jellemét.


"A Nők pedig egyre többet fognak csalódni a szemetekben ."


Ezt nem lehet így kijelenteni. Nem vagyunk egyformák szerencsére.

2017. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

#1

Nem diploma kérdése a pártalálás és a párkapcsolatok minősége, te nagyon okos!

Ha akarod írok példát is, de csak te fogsz rosszabbul járni vele!


Kérdésre:

Hasonló a hasonlót vonzza. Zsák a foltját mindig megtalálja.

Ha azokat a nőket kihasználják, akkor megérdemlik, mert nem láttak túl a rózsaszín ködön, nem ismerték meg jobban a srácot és hagyták magukat kihasználni.

Emberek vagyunk hibázunk. Az okos ember tanul a hibákból, hogy ne kövesse el újra. A h..lye meg sokszor el fogja követni és pont ők azok, akik állandóan rinyálnak.


Nem kell általánosítani. A nők között is vannak ugyanúgy szexmániások, megcsalósak.


És az pedig a legnagyobb b..romság, hogy ha egyszer-kétszer pofára estünk, akkor elkönyvelünk minden pasit szemét állatnak. Ezt a felfogást csak az olyan nőcskék használják, és éltetik, mint a kérdező. Nem minden pasi ilyen, és nem a sz..rból kell kiindulni.


Akkor ennyi erővel a sokat csalódott pasik is mondhatnák a csajokra, hogy minden nő k..rva.

2017. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A csalodas lelki beallitottsag kerdese.

A szexcentrikussag es huseg nagyon fontos egy parkapcsolatban/elettarsi kapcsolatban nekem.

N

2017. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

En azt hiszem a masodik parkapcsolatom lezarasaval jutottam el erre a pontra. Mar nem bizok egy ferfiban sem es nem is hiszem, hogy valaha el tudom felejteni azt a sok rosszat amin keresztul mentem. Most mar ott van bennem a folytonos ketkedes, csalodottsagtol valo felem, es a kozonyosseg.

Nem eri meg "jo kislanynak" lenni es mar nem is leszek az. :D

2017. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Babazsúúúúr.
2017. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7


Bocsi, de nem a te példádat kell majd népszerűsíteni az emberek körében.

Remélem tudod, hogy mindig kettőn áll a vásár. Egy kapcsolatot két személy hozott létre, ugyanaz a két személy is szükséges az elrontásához.

És két párkapcsolatból vontad le az egód által kitalált általánosítást? :D Hogy akkor minden férfi sz..r? :D

Sajnos nagyon sok hozzád hasonló van.

Még jó, hogy én nem ilyen vagyok. :)


Boldog további kb. 70 évet, ha ilyen mentalitással akarsz élni. :)

2017. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy szoval nem irtam azt, hogy en tokeletes vagyok es nincsenek hibaim. :) De azert amikor ugy dobnak ki mint egy koszos rongyot ketszer is, mellette megcsalnak es hazudnak a pofadba honapokon keresztul, + meg meg is alaznak sokszor rosszabb napokon...hat megneznem a te lelkivilagodat is. Mind amellett, hogy en azert probaltam mindig odatenni magam es pont ez az amiert talan legnagyobb arcon kopes volt szamomra ez a ket kapcsolat. (Egyebkent atlagos, tipikus jo fiukrol beszelunk, akikert mindenki oda van).


A mai napig nem tudjak megindokolni miert viselkedtek igy , bar allitjak, hogy en voltam az akit igazan meg kellett volna becsulniuk...persze ezzel kitorolhetem a seggem, valoszinu en vagyok a sz*r csak nem tudom, hogy miben is.

2017. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!