Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, szerintetek mi lesz később?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek mi lesz később?

Figyelt kérdés
Ugye rengeteg a tapló, szexmániás pali.. A Nők pedig egyre többet fognak csalódni a szemetekben . Mi lesz később szerintetek, a nők senkiben sem fognak tudnak megbízni, és ők is szemetek lesznek vagy lesznek olyanok, akik esetleg még megtudnak majd bízni? L
2017. szept. 17. 12:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudod, csak azt kapsz, amit adsz és megérdemelsz.

Te kétszer követted el ugyanazt a hibát, és erről CSAKIS te tehetsz! Nem a pasik. Tehát jó lenne, ha a saját h..lyeséged miatt nem a pasikat okolnád!

Az okos ember tanul a hibákból, a h..lye pedig folyamatosan elköveti ugyanazokat.


Megérdemled, ha hagyod, hogy tiszteletlenül bánjanak veled, és nincs ennek semmi következménye, megérdemled, ha hagyod, hogy idáig fajuljon a kapcsolatod.

Egy kapcsolat működéséért mind a két félnek tenni kell minden egyes nap! Mennyit beszélgettetek őszintén bármiről? Mennyit foglalkoztatok egymással?


A megcsalásnak vannak okai, amiről megint csak ti, a kapcsolat alkotói tehettek. A megcsalás csak a következménye egy sz..r kapcsolatnak.


Biztos, hogy amire te azt mondod, hogy mindig odatetted magad, az jó volt és elég volt?


Kérlek szépen, olvasd el a következő két könyvet. Nagyon hasznos lesz és sokat fogsz belőle tanulni:

[link]

[link]

2017. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
kereslet-kínálat ki fog egyenlítődni.
2017. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom biztos vannak buneim, de ezt en ezeket tuti nem erdemeltem meg...:)


Hulye sem voltam,inkabb borzasztoan naiv,mert elhittem, hogy valoban szeretnek es szamukra is fontos vagyok.

Amugy nem tudom miert nem hibaztathatom oket is es miert csak magamat kene vadolnom?


Voltak kovetkezmenyek,voltak beszelgetesek es mindig az elso helyen voltak a szamomra. Akkor is mikor csaladomat vesztettem el egy idore az egyik miatt, vagy a masik miatt a barataimat veglegesen. Nem volt olyan amit meg nem tettem volna, mert azt akartam, h boldogok legyenek.


A ket lepes tavolsag meg lesz ezentul, mondjon barki barmit...majd elhiszem, hogy vannak rendes, normalis ferfiak, ha egyszer talalkozok eggyel.

2017. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Akkor is mikor csaladomat vesztettem el egy idore az egyik miatt, vagy a masik miatt a barataimat veglegesen. Nem volt olyan amit meg nem tettem volna, mert azt akartam, h boldogok legyenek. "


Itt rontottad el, de nagyon erosen. Ezt nem szabadott volna hagynod. Es igen, vannak normalis ferfiak.

Te 2x elkovetted ugyanazt a hibat. Nem tanultal az elso esetbol. Nem kell osszeallni az elso jelentkezovel.

2017. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!