Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a dolgokat? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgokat? Nem kéne megsértődjek amiatt hogy nem alszik nálam?

Figyelt kérdés

A párommal nem élünk együtt, de éjszaka mindig nálam szokott aludni. (Nappal a szüleinél van általában). Ma sajnos meghalt a nagymamája. Amint meghallotta elrohant a szüleihez és megkért ne menjek vele. Később felhívott és azt mondta nem alszik nálam, ne várjam. Az még rá tett egy lapáttal a dologra, hogy napokon belül a munkám miatt hónapokra távol leszek (szerettem volna kihasználni a vele töltött időt) és az hogy beteg vagyok és jól esett volna egy kis törődés. Nem tudom mit tegyek, emiatt nem kéne megsértődjek rá igaz?

21/N


2017. szept. 19. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Én megérteném, pedig én is mindenbe rémeket szoktam belelátni ok nélkül.
2017. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Remek par lehetsz te is... nagymama meghal, es jossz is gyakorira, hogy "jaj, es velem mi lesz?". Szerinted mar bocs, de nem szar le teged ebben a csaladi helyzetben? Valamelyik szulojenek meghalt az edesanyja, neki meg a mamaja... te meg azon ugralsz itt, hogy miert megy at aludni, mert te majd elutazol...
2017. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem ő akarta, hogy így legyen. Légy vele egy kicsit megértőbb.
2017. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Neked nagyon nem kéne megsértődni. Meghalt a mamája, nyilván nem a te ápolgatásod most az első. Ha valakinek most törődnie kell a másikkal, az te vagy. kérdezd meg, tudsz e segíteni valamiben. valószínűleg nem, de legalább érezze a szándékot.
2017. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ez nem olyan nagy dolog, hogy emiatt otthon kéne aludnia. A nagyszülőkkel általában nem túl közeli az ember kapcsolata, senkit nem ismerek, akit valaha megviselt volna valamelyik nagyszülőjének a halála. Ez valami kifogás lesz és nem is a szüleinél alszik...
2017. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Megértem, de nekem is rosszul esett hogy nem engedi hogy mellette legyek. Azt sem engedte hogy vele menjek. Nem fog egész éjszaka fent ülni, haza jöhetne hozzám.De igazatok van, még megértőbb kéne legyek vele
2017. szept. 19. 21:09
 7/25 anonim ***** válasza:
7%
Külön gyanús, hogy neked TILOS vele menned. Vajon miért? Nyilván a nagymama halálát használja kifogásnak, hogy valaki másnál aludjon, vagy a haverokkal menjen piálni vagy bármi olyat csináljon épp amiről tudja, hogy neked nem tetszene. Én óvatos lennék vele.
2017. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha emiatt megsértődsz akkor inkább tegyél meg neki egy szívességet, és szabadítsd meg őt saját magadtól.

Hihetetlen vagy komolyan.

2017. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Arra nem is gondoltam hogy megcsal vagy piálni megy, az édesanyja hívta fel hogy menjen oda.
2017. szept. 19. 21:12
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Én is azt mondom, hogy butaság lenne ezen megsértődnöd.

Egy szerettüket veszítették el, ezt nehéz feldolgoznia annak is, akinek ez a személy az anyukája volt, és neki is, hogy a mamája az a személy.

Lehet, hogy nincs fent egész éjszaka, de eléggé megviselheti, és gondolom támogatni is szeretné a szüleit. Elveszteni valakit "örökre" nagyon nehéz, elengedni és elfogadni meg főleg. Lehet, hogy ő egyedül tudja feldolgozni, azért mondta, hogy ne menj vele.

Egyáltalán ne sértődj meg. Rengeteg alkalmatok lesz együtt aludni, ez most teljesen másodlagos.

Inkább támogasd és állj mellette amiben tudsz! Ez most a legtöbb, amit tehetsz kettőtökért.

2017. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!