Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm sokszor késik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yondu kérdése:

A barátnőm sokszor késik, megvárat. Megkértem rá, hogy figyeljen erre jobban, mert én ezt nem szeretem, de kicsit megsértődött rám. Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, a barátnőm pár évvel idősebb. Azt mondtam neki, a késésekkel, vagy, hogy a megbeszélt helyre nem tudom, mikor ér oda (majd felhív, ha elindult) azt jelzi nekem, hogy nem érdekli az én időm (sokat dolgozom, általában minden szabad órám fontos) és így azt érzem, én sem érdeklem igazán. Azt felelte, hogy nem tud erről leszokni, már így alakította ki az életét, és "ne stresszeljem őt ezzel, vagy megszokom, vagy nem." És még hozzátette, hogy "ráb*sztál." Ettől eltekintve kedves szokott lenni, és bár ezt neki nem mondtam, de szeretem is. Ez az ő személyiségének a része és próbáljam megszokni, vagy jól érzem, hogy ez így nem jó, ha meg sem próbál kicsit sem alkalmazkodni?
2017. szept. 27. 11:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem az exem volt ilyen, és irtó gáznak éreztem - ő nem -, hogy mindig késónk mindenhonnan, mert tököl.


Én elkészültem tíz perc alatt, neki félóra volt a minimum, és nem az, hogy akkor előbb nekiáll, egy fenét.


Összeköltözés után két hónappal már a hajamat téptem, hogy sehová nem érünk oda, meg mindenhová rohanni kell, és szánalmas, hogy mindenki azon poénkodott, mi vagyunk az utolsók.

Szerintem nagyon nem volt vicces de dühítő annál inkább.


Hagyjuk... :(

2017. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
17-es, ez szánalmas... nő létemre mondom, hogy nagyon gáz a felfogásod.
2017. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!