Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyám fontosabb, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyám fontosabb, mint a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy kislány korom óta vágytam egy kutyára, de sajnos nem kaphattam. Mikor felnőttem vettem egyet, elég drága fajta, de nem emiatt nőtt a szívemhez. Sok mindenen átmentünk, ott volt mellettem mikor meghalt a nagynénim, mikor elvesztettem az állámos, mikor új állásom lett, szóval együtt sok mindenen mentünk keresztül.


Múlt évben ismertem meg a párom, de mikor összekapom vele akkor a kutyának panaszolom el. Hiszem azt, hogy megért. A párommal közös kasszát vezettünk be, de így kevesebb jut a kutyára, mert a párom szerint túl sok pénzt költök rá.


El akarom hagyni a párom. Nem akarom cserben hagyni a kutyámat egy pasiért. A családom ezt rossz szemmel nézi, hogy tudnám elfogadtatni a döntésem a rokonaimmal?


Komoly válaszokat várok. Trollok kerüljenek. Kösz



2017. szept. 27. 14:40
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
2017. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Bella bubuka és a "kanija"... te azt képzeled a bubukádról, hogy emberi intelligenciája van, és érzelmei. Pedig hidd el, bármelyik kani elé odatartaná, és nem hatná meg, ha a kani továbbállna, ahogy a kutyák szokták.


Amúgy a válasz: szakíts. Neked nem való párkapcsolat, és nagyon remélem, gyereked se lesz.

2017. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

1. Miért kellett ezt felnőtt párkapcsolatok topikba tenni? Nem azt mondtam, hogy lefekszem a kutyámmal, csak azt, hogy szeretem.


2. Arra vártam választ, hogy hogyan fogadtassam el a döntésenet a rokonaimmal, mivel ők szimpatizáltak a volt párommal.


3. Leírtam már, hogy Bubuka csak becenév, a HIVATALOS neve Bella.

2017. szept. 28. 07:16
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem izgat a kutyád neve, tetejében elsőre is megértettük.

A családodnak meg benyögöd, hogy Bubukával jobb élni, mint a pasiddal és kész.

Legfeljebb kapsz egy muszájdzsekit. :)

2017. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Felszólítalak, hogy ne beszélj ilyen hangnemben a kutyámról!!!!
2017. szept. 28. 12:04
 36/49 anonim ***** válasza:
Foglalhatnának már neked egy szobát a tébolydában. Ne ide gyere beszélgetni, beszélgess Belluskával... aztán majd meséld el, ő mit tanácsolt.. .. Isten mentsen az ilyenektől, mint te....
2017. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
:D ez fáj
2017. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

Képzeld, elmondtam Bellának, hogy milyen gonoszak vagytok! Tudom, hogy nem tud válaszolni, de az hogy meghallgat aranyat ér.


És nem Belluska, Bubuka a beceneve, nem Bellus.

2017. szept. 28. 13:27
 39/49 anonim ***** válasza:
El kell menni remetének. Egy barlangba. A kutyáddal.
2017. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Nem fogok barlangba vonulni! Már Bella miatt sem. Amúgy a volt párom vissza akart jönni hozzám, azt mondta beszéljük át a dolgokat. Azt javasolta, hogy menjünk el valahová a kutya nélkül. Gondolkodás nélkül elküldtem. Normális az az ember, aki egy gazdát el akar szakítani kutyájától???
2017. szept. 28. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!