Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyám fontosabb, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyám fontosabb, mint a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy kislány korom óta vágytam egy kutyára, de sajnos nem kaphattam. Mikor felnőttem vettem egyet, elég drága fajta, de nem emiatt nőtt a szívemhez. Sok mindenen átmentünk, ott volt mellettem mikor meghalt a nagynénim, mikor elvesztettem az állámos, mikor új állásom lett, szóval együtt sok mindenen mentünk keresztül.


Múlt évben ismertem meg a párom, de mikor összekapom vele akkor a kutyának panaszolom el. Hiszem azt, hogy megért. A párommal közös kasszát vezettünk be, de így kevesebb jut a kutyára, mert a párom szerint túl sok pénzt költök rá.


El akarom hagyni a párom. Nem akarom cserben hagyni a kutyámat egy pasiért. A családom ezt rossz szemmel nézi, hogy tudnám elfogadtatni a döntésem a rokonaimmal?


Komoly válaszokat várok. Trollok kerüljenek. Kösz



2017. szept. 27. 14:40
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Nem hím, kislány. Leírtam már azt is, hogy Bella a neve, az szerintem elég lányos. És Bella ivartalanítva van, hogy ne loholjanak utána a kanok. Nem szeretném, hogy összetörjék a szívét. Utálom, hogy a kutyák nem egy életre választanak párt és csak párosodásra használják egymást. Lehet más kutyának nem, de Bellának nagyon is rosszul esne, ha a kanija elhagyná.
2017. szept. 27. 19:40
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, szakadok! :D Bellának rosszul esne, Bella megérti, amit mondok, Bella illatosat kakil :D Valld be, hogy troll vagy. :D
2017. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. Látom inkább az állatok kategóriába kellett volna feltennem a kérdést, ott biztos megértettek volna.
2017. szept. 27. 19:44
 24/49 A kérdező kommentje:
És nem illatos a kakija, normál kutyakaki szaga van.
2017. szept. 27. 19:47
 25/49 anonim ***** válasza:
30%
Egy kutya ezerszer többet ér.
2017. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
96%

Beteg vagy.

Az elején még sajnáltalak, megértettelek, de ez:

"Nem szeretném, hogy összetörjék a szívét... Bellának nagyon is rosszul esne, ha a kanija elhagyná."

Kezeltesd magad.

Azt meg nem hiszem el, hogy te NORMÁLIS kutyasuliba hordod azt a szerencsétlent, mert te nem vagy felvilágosítva, az tuti. :)

Mid van? Extra mini yorki, valami teacup marhaság fél milláért? :DDD

2017. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

" Látom inkább az állatok kategóriába kellett volna feltennem a kérdést, ott biztos megértettek volna."

Na, próbáld ki!

2017. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Látod, gyöngyöm? Bizony, nem értettek meg a kutyás topikban sem! :P
2017. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2017. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Jó tanács: kezeltesd magad. Ha meg Bellus-Bubuka betegségben szenvedsz, ki is ny.lhatod...
2017. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!