Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyám fontosabb, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyám fontosabb, mint a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy kislány korom óta vágytam egy kutyára, de sajnos nem kaphattam. Mikor felnőttem vettem egyet, elég drága fajta, de nem emiatt nőtt a szívemhez. Sok mindenen átmentünk, ott volt mellettem mikor meghalt a nagynénim, mikor elvesztettem az állámos, mikor új állásom lett, szóval együtt sok mindenen mentünk keresztül.


Múlt évben ismertem meg a párom, de mikor összekapom vele akkor a kutyának panaszolom el. Hiszem azt, hogy megért. A párommal közös kasszát vezettünk be, de így kevesebb jut a kutyára, mert a párom szerint túl sok pénzt költök rá.


El akarom hagyni a párom. Nem akarom cserben hagyni a kutyámat egy pasiért. A családom ezt rossz szemmel nézi, hogy tudnám elfogadtatni a döntésem a rokonaimmal?


Komoly válaszokat várok. Trollok kerüljenek. Kösz



2017. szept. 27. 14:40
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű! X összeget dobtok be a közösbe mindketten és mindkettőtöknek megmarad valamennyi "zsebpénz". Ebből annyit költesz a kutyusodra, amennyit akarsz, próbáljátok ki! :)
2017. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Nekem nagyobb a keresetem, ezért mindig is sokat költöttem a kutyára. Bubukámnak veszek ruhákat, játékokat, járatom kutyasuliba és kutyakozmetikushoz, kutyafodrászhoz. És nem, nem akarok gyereket, ezért is kaptam össze a párommal.


Nem akarok arról hallani, hogy a kutya nem ért meg. Okos és megért! Nekem pedig fontos a kutya, de eddig is megvoltam én meg a kutya, ezentúl is elleszünk ketten.

2017. szept. 27. 17:21
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentek megint külön kasszára
2017. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem csodálom hogy a pasasod kiakadt. Szeretni kell a kutyákat, de nem úgy bánni velük mint a gyerekekkel. Remélem a pasi otthagy téged, és talál valakit akivel boldog lehet. Te meg legyél meg jól Bubukáddal, úgyis erre vágysz. Mi szükséged van emberekre? Neked a totális elfogadás illúziója kell, nem társ.
2017. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Nem értelek, ilyen indok miatt kidobni a párodat? Nekem ez kicsit magas, de te tudod. Nekem az emberi kapcsolatok mindig fontosabbak lesznek, és remélni tudom hogy egyszer te is megtalálod az egyensúlyt a kutya(Bubuka,) és egy férfi között. Már ne haragudj, de egy kicsit túlzásba estél ezzel a döntéseddel. Az ölebed nem szeret ugyanúgy mint egy ember, sosem fog úgy szeretni, és sosem fog megérteni, hiába is mondod.


28/F

2017. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim válasza:
54%

dobd ki a csàvòt,a kutyànak is van farka....

Pènze viszont nincs :D

2017. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
52%
Kutyásasszony! Durvább, mint a cicásnéni, az ilyeneket már messziről kerülöm, pont ezért. Tegyél jót a párodnak, szabadítsd meg magadtól.
2017. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és sértegető kommenteket! A Bubuka csak becenév, az igazi neve Bella. Amúgy szétmentünk a párommal, de mindegy is. A kutyáról nem fogok lemondani egy férfi kedvéért sem!
2017. szept. 27. 19:32
 19/49 anonim ***** válasza:
5%
Igaza van az utolsó előttinek. Ha a kutyád hím,cseréld le rá a pasidat. Úgy lesz neked a legjobb.
2017. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 Metionin ***** válasza:
71%
Írtad hogy azon kaptatok össze, hogy nem akarsz gyereket. Ebben az esetben kutyától függetlenül a szétválás volt a legjobb ötlet, ugyanis ebben a kérdésben nincs kompromisszum.
2017. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!