Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne van, hogy megcsal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne van, hogy megcsal vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal alig 2 hónapja vagyunk együtt és már most úgy érzem, hogy ha ez a bizonyos lánnyal egy társaságban vagyunk, többet foglalkozik vele, engem semmibe vesz.

A történethez hozzátartozik, hogy a lánnyal egy egyetemre járunk, én pedig még régebben osztálytársa is voltam a lánynak, jóban vagyunk(barátok vagyunk, de nem az az örökbarátság típus). A párommal majd egy éve húzzuk egymás agyát, többször lefeküdtünk mielőtt összejöttünk. Ez idő alatt pedig a másik lánnyal is kavart, le nem feküdtek de volt ez-az, egyszer még hármasoztunk is. A szűk környezetünkön és egy-két közelebbi baráton kívül senki nem tudja, hogy mi együtt vagyunk, én nem szerettem volna hangoztatni suli miatt, elég gyorsan mennek a pletykák. A lánnyal azóta is jóban van (ő nem tudja a mi kapcsolatunkat) de ami zavar, az az hogy a barátom ölelgeti, hozzá intézi mindig a szavait ha elmegy mellette megsimogatja a fejét stb. Nem tettem eddig szóvá a féltékenységem, de nagyon dühítő, főleg hogy előtte volt köztük valami. Mi ugyebár titkoljuk a dolgot, ezért nem is nagyon érintkezünk mindenki szeme láttára. Ráadásként mikor múltkor náluk voltam, mesélte hogy mikor a minap egymáshoz értek a másik lánnyal, milyen dejavu érzése volt. Egyébként meg, ha ketten vagyunk, teljesen normális, elmondja mennyire szeret, és a jövőt is velem képzeli el, és fél hogy elveszít a munka miatt (ha más városba/országba kerülnénk). Én is nagyon szeretem őt, de bosszant ez a dolog, de furán nézne rám, ha "pont a barátnőmre" lennék féltékeny, és minél jobban "tiltanám" tőle, annál inkább keresni fogja a társaságát, zavar hogy a húgaként kezeli.



2017. szept. 27. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mar bocs, de ti nem vagytok egyutt, csak osszejartok dugni titokban. Igy nem is tud megcsalni.
2017. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Családnak, szűk baráti körnek megvolt már a bemutatás is oda-vissza, én is ő is jön velünk karácsonyozni távolabbi rokonokhoz és mindezt nem én erőltetem, ő szervezte le, ő is szeretné az egészet, csak az a gond, hogy kizárólag akkor ilyen velem, ha kettesben vagyunk.
2017. szept. 27. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar harmasoztatok, akkor nem teljesen mindegy? :D Most epp teged is dug, aztan meg ot megint, aztan megint egyszerre :D.
2017. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

" le nem feküdtek de volt ez-az, egyszer még hármasoztunk is"

Hármasban kártyáztatok, vagy mi?


Hány évesek vagytok, 12?? Akkoriban még belefér az ilyen titkolózós kapcsolat..

2017. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fertő.

Szerintem egyébként az a másik lány jobban érdekli, mint te. Ha pedig továbbra is kalandozgatni, hármasozgatni akarsz, akkor ne legyetek egy pár, ne szeress bele a pasiba, mert ilyen vége lesz.


21/L

2017. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

"zavar hogy a húgaként kezeli"


Akkor kéne zavarnia, ha nem akként kezeli, hanem a szerelmeként. Ha csak jó barátként, sőt, testvérként tekint rá, akkor szerintem nincs félnivalód.

Ha a húgaként kezeli, akkor csak nem fekszik le vele is? Vagy ő képes lenne a húgát is megdugni?

2017. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Téged nagyon átvertek. Nagyon naív vagy... ti nem jártok az egyszer biztos, 2 hónap után a szerelemnek tombolnia kéne és szikráznia. Arra nem gondoltál még, hogy a barátod a másik lánnyal is "jár" ezért ilyen fura a társaságodba? Amúgy valahol dugni kell, jó h bemutat a szüleinek 😂 ha én felhoznék valakit a lakasomra én is bemutatom.

Azt tanácsolom : run.

2017. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ajjaj. Még hármasoztatok is? Nagyon át vagy verve sajnos.
2017. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

NAiv vagy.


"zavar hogy a húgaként kezeli."

Az emberek nem szokták megdugni hármasban a húgukat. :D


Állítólag egyetemre jársz, mi is az indokod, hogy "titokban jártok"? Megsúgom senkit nem érdekel, ki kivel jár, max 1 hétig beszélnek mert újdonság, aztaaa.


Áh, csak kicsit gyanús, hogy hülyére vagy véve...

26N

2017. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!