Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos lenne elvárni a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne elvárni a páromtól, hogy fizesse a fogamzásgátlóm felét, ha eleve nem miatta kezdtem szedni?

Figyelt kérdés

Szedek gyógyszert, még az előző kapcsolatom miatt kezdtem el. Annak vége lett, de a fogamzásgátlót nem hagytam abba. Az új barátomat megkérhetem, hogy mostantól felesben fizessük? Mert így egyedül annyira nem olcsó, nem azt mondom, hogy tönkremegyek anyagilag, de felesben mégis csak jobb volt az exemmel is, ráadásul a barátom is fontos részese a szexnek ugyebár. :D


Mit gondoltok?


2017. szept. 27. 17:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%
Meg kell beszélni. Én biztos meglepődnék:)
2017. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Elvárni? Nem. Megkèrni rá? Azt igen, lehet.
2017. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Elvárni ne várd el,de mindenesetre beszéld meg,egyébként maga a dolog teljesen ok. Én is szedek fogamzásgátlót és volt időszak mikor felesben fizettük (jelenleg a párom olyan anyagi helyzetben van,hogy ez nem lehetséges) és lesz is mikor visszaáll ez.
2017. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%

Soha eszembe sem jutott, hogy a párommal fizettessem ki akár csak a felét is.

Én nem fillérezgettem ilyeneken, ahogy a férfiak sem egyéb dolgokon.

2017. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
Filleres dolog, pedig en eleg draganak szamito fajtat szedek a tobbihez kepest. A gumi tobbe kerulne, de azt meg a baratom fizette anno. Csak akkor kernek ra, ha annyira le lennek egve, hogy nem tudnam kivaltani. A 3 havi 12-13 ezer ft nekem, most azis 1 honapra kb 4 ezer forint, a parommal nem fogok ennyi penzen szarakodni. Plane, hogy nem is miatta szedem, hanem hogy ne a mento vigyen el amikor menstrualok, mert elverzek es nem mulik elez ket het alatt se... szoval abszolut hulyesegnek tartom, de ez mindenkinek a maganugye, hogy hogy intezi azaz anyagiakat egy kapcsolatban.
2017. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mindegy mikor kezdted el szedni, most miatta szeded. De amúgy elvárni nem jogos, max megbeszéled vele mit gondol erről. Végül is logikis lenne, az előnyeit ő is élvezi.

Mindjuk én egyik párkapcsolatomban sem foglalkoztam ezzel. Azért annyira nem jelentős összeg, pláne havi szintre lebontva, hogy pörögjek rajta. Más formában simán "visszakaptam", pl. ha mentünk valahova többször fizetett ő, mint én.

De te tudod. Ha neked úgy jobb lenne, beszélj vele.

2017. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit piti dolog ezt forintra felezni. Hány évesek vagytok, 18?
2017. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem a hozzászólókat komolyan.

A pasi érdeke a tabletta, nem a nőjé. Most tekintsünk már el attól, hogy valaki muszájból szedi egészségügyi panaszok miatt.

3 havonta 12ezer forint pl egyetemistáknál nem szarrágás...

Nem minden pasi fizet minden létező dolgot a nőjének, amivel mondhatni kiegyelníti a cehhet.

Én eleve nem szedtem fogamzásgátlót a pasi kedvéért.. én szrakodjak vele és fizessem h kizárólag neki nagyobb legyen az élvezete? Majd használok nuvaringot (tablettát semmi pénzért), ha én saját magam úgy döntök, hogy nekem az jobb. Ez megtörtént, a pasim meg örülhet h fizetheti a felét, az örömködésének..

2017. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell forintra kiszámolni és behajtani rajta, az pl. egy tök működőképes rendszer, hogy egyszer én fizetem ki, egyszer a párom fizeti ki a háromhavi adagot. Amúgy ez azért annyira nem filléres dolog, vagy legalábbis akkor itt a gyakorin megint mindenki kőgazdag.
2017. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem mindenki van tele pénzzel, én pl csak diákmunkázom suli mellett, amivel nem tudok 200 ezret keresni, bocs. :D


Köszi a válaszokat! :)

2017. szept. 28. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!