Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos lenne elvárni a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne elvárni a páromtól, hogy fizesse a fogamzásgátlóm felét, ha eleve nem miatta kezdtem szedni?

Figyelt kérdés

Szedek gyógyszert, még az előző kapcsolatom miatt kezdtem el. Annak vége lett, de a fogamzásgátlót nem hagytam abba. Az új barátomat megkérhetem, hogy mostantól felesben fizessük? Mert így egyedül annyira nem olcsó, nem azt mondom, hogy tönkremegyek anyagilag, de felesben mégis csak jobb volt az exemmel is, ráadásul a barátom is fontos részese a szexnek ugyebár. :D


Mit gondoltok?


2017. szept. 27. 17:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

Na erre irtam, hogy nem ertem akik szerint ezt nem a pasik dolga fizetni. Nyilvan nem csak az ovek, de nagyobb reszben szolgalja az o kenyelmuket, mint a noet. Egy nonek altalaban hot mindegy, gumival vagy anelkul dugnak. (Altalaban, mert pl nekem is jobb a tudat, hogy nincs kozottunk gumi, de ennyi, attol meg o az aki sokkal jobban elvezi anelkul es a legtobb not a tudat se erdekli.)

Filleres dolognak meg nem mondanam, persze nem sok penz havi szinten 3000-4000 ft, de ha ugy nezzuk, hogy ez is valami ami hozzaadodik az osszes tobbi havi szinten kotelezoen fizetendo szamlahoz, akkor szerintem ez is csak egy a kotelezok kozul amit MINDKET fel hasznal, es nem ertem, miert ne kellene ezt is kozosen fizetni. Ugyanugy, ahogy felezzuk pl a UPC-t, tok mindegy, ki internetezik tobbet (en), a vizet, mindegy ki furdik tobbet (en) es minden egyebet, ugy ezt is, mert ezt is mindkettonkert van, nem csak az egyikunknek.

2017. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg a pasidnak, hogy ezentúl gumi, amit ő vesz.
2017. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

A nőnek se hótmindegy. Azért állandóan gumizni mindkét félnek sz.r. Én pl. nő létemre utálom, nem lehet úgy önfeledten összebújni, hogy arra kell figyelni, akkor most kerüljön fel a sapka.

És a legtöbb bogyó azért nem kerül 12ezerbe.

De most nem azt mondom, hogy nem jogos felvetés, de szerintem ez inkább kapcsolat függvénye, hogy abban a kapcsolatban ez mennyire állja meg a helyét. Mert vannak olyanok, akik tényleg mindent felesbe fizetnek. Pl. Ha beülnek valahova mindenki fizeti a maga fogyasztását, vagy moziba a saját jegyét stb. Ebben az esetben tök jogos lenne, hogyha már a fogamzásgátlás közös érdek, akkor az is felesbe menjen.

Viszont ha mondjuk a pasi sokszor fizeti egyedül a programot, vagy együttélés esetén mondjuk nagyobb mértékben fizeti a költségeket, abban az esetben már gáz szerintem a fogigátló árának a felére is tartani a markunk. Vagy másik példa. Annak idején mikor még csak jártunk a férjemmel, neki volt kocsija, amivel engem is sokszor hurcolászott, mivel egy helyen dolgoztunk együtt jöttünk -mentünk, meg azzal mentünk sok helyre, szóval igen sokszor éreztem annak is az előnyét, és kényelmét, mégsem kérte, hogy adjak bele akkor már a törlesztőjébe meg a tankolásba, mert én is benne ültem.

Szóval vannak kapcsolatok, meg élethelyzetek, ahol egy ez a "fizesse a felét" nem állná meg a helyét. És van olyan, ahol meg igen.

2017. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Veletlen elküldtem. Szóval kérdező, azt nézd, hogy a ti kapcsolatotok milyen. És az alapján döntsd el hogy jogos-e vagy sem.
2017. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%

Az, én is felesben fizetem a gumit a kedvessel.


Amikor gyógyszert szedtem, azt is felesben toltuk - csak aztán abba kellett hagynom, mert sok mellékhtás jött vele :(

2017. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!