Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Szoval utalom ha mondjuk keson erek haza hetkoznap. Alig varom hogy parommal egyutt legyunk. Megbeszeljuk a nap torteneseit. Tok sok ido volt ma is amig hazaertem. Kesett a vonat. Nem ettem semmit egesz nap. Erre hazaesek parom kozli hogy o sutott maganak kajat es 10 perc mulva lelep a haverjahoz.

Mondom azt hittem nekem is csinaltal kajat. Hat gondolt ra. De nem tudta mikor jovok. Teszem hozza folyamatosan irogattunk egymasnak hol tartok.

Nem fordul elo sokszor ilyen... de akkor is bosszant. Hogy ne ilyenkor menjen mar el.


2017. szept. 27. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Ami miatt alkalmatlan vagyok párkapcsolatra, hiába vagyok jó pasi vagy az elején vonzó belsőre, többek közt ez a mindennapos "milyen volt a napod" fa szsághoz való hozzászokni képtelenség.


-Milyen volt a napod?

-Jó.


És ezt azért mondom így, mert nem akarom a másikat untatni vagy terhelni a mindennapos hülyeségekkel, amik mindenkivel állandóan megtörténnek. Én is leszarom a saját életemet, a saját mindennapos velem történt dolgokat és gondolom más is leszarja.

De a nők meg állandóan órákat locsognának a hülyeségekről, amik velük történtek.


Sőt, a nők képesek egy történetet hosszabb idő alatt előadni és elmesélni, mint amennyi idő alatt az a dolog a valóságban lezajlott. Így sosem fogom bírni hosszú távon együtt lenni egy nővel.

2017. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
hát ez eléggé bleh valóban :(
2017. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

1-es kívánom neked hogy legyen egy igazi szerelmed, és akkor inni fogod minden szavát és minél tovább tart az előadás annál jobban fogsz örülni


Én pasiként mondom a kérdezőnek hogy a te párod egy önző fas.zkalap.

A helyedben én megmondtam volna neki hogy akkor aludjál a haverjaiddal és bizonytalan időre felfüggeszteném a kapcsolatot.

2017. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha kiakadok es megsertodok esetleg. Vagy latja rajtam hogy baj hogy elmegy, akkor meg neki all feljebb . Most is elkezdett kerdezgetni hogy most akkor kezdjen nekem is sutni? Hat mondom mostmar koszi ne. Akkor ne is sertodjek meg...
2017. szept. 27. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:

3:


Arról mondjuk nyilván egy-két nappal előre érdemes szólni, hogy mikor milyen programjaid vannak betervezve. Nem aznap este szólni, hogy "Na most megyek a haverokkal. Csá!". Ez túlzás.

2017. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Jogos, hogy rosszul esik, hiszen együtt éltek, és ebbe beletartozik, hogy megosztjuk egymással, ki mit tervez estére. Nem figyel rád.
2017. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Részben jogos ,részben túlreagálás. Igen ,neked is csinálhatott volna kaját ,ha tudta hogy későn érsz haza. Ezt jogosnak tartom mert ha 2 ember 1 hátartásban lakik és ugyanolyan dolgokat esznek (tehát egyik sem cukros/diétázik/vega stb.) akkor evidens lenne hogy mindkét fő részére is készít a másik.

Azt hogy ő elment a haverjához szerintem túlreagálás. Gondolom máskor is előfordult hogy későn értél haza és (az én veleményem szerint ,de ez szubjektív ugye) ő meg otthon unta magát vagy gondolta hogy szeretnél egyedül nyugiba pihenni ,ő meg nem fáradt vagy csak egyszerűen máshoz volt kedve. Nem nagy ügy. Ha amúgy se mindennapos ,akkor feleslegesen bosszantod magad ezen.

2017. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem jogos. Akárki főz épp nálunk, elképzelhetetlen, hogy csak magának főzzön, a másiknak ne.

Ketten laktok, ketten esztek, nem?


Hogy elmegy este, azt is közölhette volna előre, nyilván számítottál rá, hogy hazaérsz, és együtt töltitek az időt, nem volt szép 10 perccel előtte szólni.

2017. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

A kajás részt én is inkább tartom jogosnak. Ketten éltek abban a lakásban, meg úgy egyáltalán onnantól hogy együtt éltek, az ilyen mindennapos dolgoknál 'mi' van, nem pedig 'én' és 'ő'. Ha nincs kaja otthon, de ő nekilát csinálni, akkor evidens, hogy a másiknak is csinál, nem csak magának. Vagy ugyanígy ha rendel, vagy boltba járt, gondol a másikra is valamivel.


A haveros dologgal elnézőbb lennék, bár igaz, szólhatott volna hamarabb is, de ha nem gyakori, egyszer egyszer belefér.

2017. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!