Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
Párom 2 év után felkerült egyetemre, szóval végre szorgalmi időszakban is gyakrabban lehetünk együtt. Erre ő kijelenti, hogy nem azért fizeti az albérletet, hogy heti 1-2-szer nálam aludjon. Csak szerintem hülyeség? Ameddig nem költöznek össze emberek és akár albérletben laknak, akkor már nem is aludhatnak együtt, mert nem azért fizetik?:D Ez mi?
2017. szept. 3. 22:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
21 F
2017. szept. 3. 22:41
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet h ez célzás akart lenni összeköltözésre. /bár asse tudjuk, h egy helyen vagytok-e.. meg igazából semmit/
2017. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Á, nem. Fiatalok vagyunk még, legalábbis ő az ahhoz. Én még régebben felhoztam, de elvetettük. Amúgy mindketten fent tanulunk Pesten. 2 éve jöttünk össze, amikor elkezdtem idefent az egyetemet, ő gimiben tanult mostanáig. Amúgy eddig elég gyakori volt (pl nyáron végig) az együttalvás, magától jött, én is mentem hozzá. De most itt fent ezzel érvel.
2017. szept. 3. 22:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura. Van lakótársad? Mert akkor talán ő riasztja.
2017. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Ennek a valaminek amugy mi ertelme? Neha osszejartok, dugtok parat, de ha valodi lepesekrol lenne szo (evek multan), akkor jonnek a szarabbnal szarabb kifogasok? Ezert sincs ertelme egy nonek nala fiatalabb pasival jarnia.
2017. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Testvéremmel lakok, a nyáron is sokszor feljöttünk. Jól kijönnek, régebben is feljött hozzám alkalmanként. Szóval ezt is ki lehet zárni. A végén valószínűleg az lesz, hogy velem van baja.
2017. szept. 3. 23:01
 7/19 A kérdező kommentje:
21F és 18L vagyunk. Szerintem egyszerűen kivehető a leírtakból, hogy én vagyok az idősebb és a fiú.
2017. szept. 3. 23:02
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Ja, bocsi, keso van mar. A lenyeg ugyanaz, o meg fiatalka hozzad, picit gyerekes, komolyabb lepesekre alkalmatlan. Nem veled van a baj.
2017. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Kár, hogy ilyenkor nem jelennek meg a gyakoris csajok, akik fordított helyzetben már mindenfélét mondanának a férfira.

Amúgy nem lehet, hogy van valakije melletted? Egyébként szerintem elég torz a barátnőd felfogása, ha ezt komolyan gondolja, mert akkor ezen az alapon ha pl. bérletet vesz a helyi tömegközlekedésre, akkor éjjel-nappal utazgatnia kellene, hogy teljesen kihasználja a lehetőségeket. Én a helyedben komolyan elbeszélgetnék vele, hogy akkor ezt most hogyan gondolja, vagy hogy mi az oka annak, hogy nem akar veled aludni.

2017. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Annyi biztos, hogy ha egyszer autója lesz akkor jó sokba kerül majd neki a tankolás.
2017. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!