Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom megbánt és sírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom megbánt és sírni kezdek, iszonyatosan megaláz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátom sajnos nagyon kiismert, nagyon tudja, mivel tud megbántani. Nem vagyok egy sírós meg érzékeny alkat, de mióta vele vagyok, többször volt arra példa, hogy úgy megbántott, hogy elsírtam magam. Volt olyan hét, hogy minden egyes nap sírtam. Ilyenkor olyanokat vág a fejemhez, hogy egy hisztis p***a vagyok, és csak bőgni tudok, mást nem. Nagyon bánt ezzel a viselkedéssel, nagyon ritkán kér bocsánatot. Ez már az instant elhagyás esete?

2017. szept. 27. 21:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, téged nagyon megbánthatott valaki, köszönöm a személyeskedő válaszodat, képzeld, nem ilyen piszlicsáré dolgok miatt sírok, de ha lesárgalaposozna az, akit szeretsz, csak azért, mert megkérdezted, mi bántja, rossz napja volt-e, az kétlem, hogy picsogás lenne
2017. szept. 27. 21:42
 12/30 anonim ***** válasza:
27%

ennyiből megítélni szerintem nem lehet,mert fontos,hogy miből indul ki ez az egész.

mert ha tényleg valami agyzsibbasztó dolog miatt provokálod ki a veszekedést,amit ő ilyen módon reagál le,akkor nem csak benne van a hiba.

mert akkor igazából te ismerted ki őt,hogy bizonyos dolgokra pöccre indul és direkt provokálod.

szóval szerintem fejtsd meg a kiváltót ami ide vezet,ami lehet az,hogy egyikőtök indítja ezt a játszmát és miért indítja.

vagy esetleg írd le ide és akkor lehet normális választ is adni erre.

mert nem azért hogy a férfiakat védjem,de az a játszma nem a férfiak játéka,hogy hazamegy a munkából és elkezdi piszkálni a hullafáradt nőjét mert unatkozik vagy mert figyelemre vágyik,ami általában ahhoz a helyzethez vezet mint amit írsz.

2017. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
A kommentem a 21:40es válaszolónak írtam
2017. szept. 27. 21:44
 14/30 anonim ***** válasza:
13%

Senki nem személyeskedett veled. Annyi a különbség, hogy a gyakoris femibabákkal és a kedves, hősszerelmes lovagokkal ellentétben akik itt mind, akár a kormánypártok választásnál a nyugdíjasra, azonnal ugranak bármilyen lány bármilyen problémája, hogy "kisegítsék a bajból" azzal, hogy bárminemű részinformációk nélkül nyalogassák a lelkét és megmagyarázhatatlan módon teljesen anonim, ismeretlen emberek lelki békéjének tartóoszlopai legyenek, én elég szkeptikus vagyok és szeretek kérdéseket feltenni.


Arról pedig halvány fogalmam sincs mi az a "lesárgalaposozás", de ha nekem mutatna fel a barátnőm egy sárga lapot miután érdeklődtem a napjáról akkor valószínű a röhögés fogna el és nem a sírás.

2017. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Szerintem itt senki nem volt feminista, honnan tudod válaszok alapján, hogy ki a nő és ki a férfi? Lehet, hogy férfiak is “ nyalogatják a lelkemet “, ez csúnya általánosítás. Te viszont sovinisztának tűnsz, bár lehet, hogy tévedek :D A sárga lapos kifejezés pedig nem a focihoz fűződik, hanem azt jelenti, hogy valaki bolond. De köszönöm, hogy kiosztottál, pedig egyébként a véleményedben a gyakoriról igencsak hiányzó, értelmes kritika is volt, de ezzel a feminizmusos dumával elrontottad, nagyon sajnálom :( Pedig értelmes ember lehetsz, szívesen vitáznék veled
2017. szept. 27. 22:01
 16/30 A kérdező kommentje:
Bocsi, átsiklott a szemem a hősszerelmes részen, bár ez is erősen soviniszta kifejezés
2017. szept. 27. 22:04
 17/30 anonim ***** válasza:
Úgy kivágnám mint macskát sz***i de komolyan ... Be vallom én is sokszor megbántottam a páromat, de sose neveztem hisztis p****nak.
2017. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
3%

Tudod, 7 év alatt (de főleg az utóbbi időben) elég átfogó rálátás nyílik az oldal felhasználóira a rengeteg leírt kérdés/válasz kapcsán.

Többnyire ugyanaz az 50-100 ember válaszolgat a legtöbb kérdéshez akik bár mindig cserélődnek, az alapvető szemlélet az oldalon nem változik. Vannak a férfiszidalmazó, mindig, minden esetben a nők mellé (mint szenvedő alany) álló nők akiknek egyetlen receptjük van mindenre, a szakítás és vannak a kedves, szerelmes, magaslatokig emelkedő EQ-val (ami nagyrészt csak látszat) rendelkező férfiak akik tök mindegy milyen gondja van egy lánynak egyből átmennek legjobb barát szintű hízelgésbe feléjük.


Sovinisztának pedig nem igazán tartom magam. Pont az olyan nőket szeretem akik, ha valami gondjuk vagy bajuk van akkor nem félnek kinyitni a szájukat és "odacsapni". Lehet érzékeny valaki, de azt írtad te nem az vagy. Ezzel szemben, ha egy nő akinek mondjuk mondanék valami bántót (ami gyakran megesik) csak sír azt nem tartanám én sem túl nagyra. Jobb szeretném, ha olykor elküldene a francba (persze nem vulgáris és idegbeteg módon). A sírásból úgysem fogja senki levágni, hogy mi van. Tudtommal a nők is jobban szeretik, ha a barátjuk nem alázkodik meg papucs módjára minden vita folyamán, hanem kiáll magáért. Ezt sírással elég nehéz elérni.

2017. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Na, ez nagyon jó válasz volt szerintem, és köszönöm, hogy leírtad!

Én úgy gondolom, hogy ha valaki felé “ megnyílsz “ olyan értelemben, hogy megosztod vele a legféltettebb dolgaidat, és ő ezekkel szisztematikusan visszaél, az nemtől függetlenül hat az ember érzelmeire. Nem feltétlenül sírásban nyilvánul ez meg, én például tehetetlen dühömben sírok, mert ha az “ asztalra csapnék “, azzal sajnos - magamat ismerve - semmi jót nem érnék el. Persze a sírás sem megoldás, de egy érzelmileg kiszolgáltatott embert - ha sír, ha üvölt, ha csip, rúg, harap - szerintem nem szép dolog még mélyebbre taszítani. Ez bánt engem, semmi más.

2017. szept. 27. 22:24
 20/30 anonim ***** válasza:
5%

Ez esetben viszont úgy tűnik, hogy nem is konkrétan a párod az aki miatt ezek az érzések vannak, hanem ő csak kiváltja őket.

Sokkal inkább azt veszem ki a szavaidból, hogy máig feldolgozatlan, inkább elfolytott dolgokra reagálsz szélsősséges érzelmi kitörésekkel amik abból jönnek, hogy nem tudod hogyan kezeld őket, a párod pedig nem empata, hogy tisztában legyen ezzel épp ezért érezheted úgy, hogy mindig, mindennel megbánt. Persze most én is csak vaktában lövöldözöm, de így csak annyi tudok mondani, hogy meg kellene tanulnod jobban leszarni azokat a dolgokat amik nagyon bántanak, így könnyebben el is tudnád engedni a füled mellett. Ha pedig valami nagyon nem tetszik vagy túlmegy egy határon akkor meg küldd el a búsba a párod.

2017. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!