Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom megbánt és sírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom megbánt és sírni kezdek, iszonyatosan megaláz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátom sajnos nagyon kiismert, nagyon tudja, mivel tud megbántani. Nem vagyok egy sírós meg érzékeny alkat, de mióta vele vagyok, többször volt arra példa, hogy úgy megbántott, hogy elsírtam magam. Volt olyan hét, hogy minden egyes nap sírtam. Ilyenkor olyanokat vág a fejemhez, hogy egy hisztis p***a vagyok, és csak bőgni tudok, mást nem. Nagyon bánt ezzel a viselkedéssel, nagyon ritkán kér bocsánatot. Ez már az instant elhagyás esete?

2017. szept. 27. 21:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
elfojtott
2017. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Valóban jó emberismerő vagy, sajnos tényleg ez a helyzet. Sok dologra rávilágítottál ezzel, rövidtávon vállalnom kell sajnos némi kellemetlenséget a hosszútávú boldogság érdekében, úgy tűnik.
2017. szept. 27. 22:44
 23/30 anonim ***** válasza:
87%

Én nem viselkedek így a párommal, nem is tűrné el. Viszont én sem tűrném.

Nekem az is szakító ok volt, hogy nőgyűlölő vicceket mesélt, és nem fogta fel egy év alatt sem, hogy ez nekem megalázó érzés.

2017. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ja és van néhány ilyen ismerősöm, de még barátkozni sem barátkozom velük, nemhogy párkapcsolat
2017. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, még mindig nem válaszoltál rá, miért vagy egy ilyen gyökérrel?

Ha engem a párom hisztis pitsának nevezne, addig a percig lenne a párom csak, elküldeném a búsba.

Ne hagyd már, hogy megalázzon, undorítóan viselkedik veled.

Miért nem dobod ki? Ennél CSAK jobbat találsz.

2017. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele, mert sajnos nagyon szeretem, és nehéz elfogadni, hogy ez nem kölcsönös, de rajta vagyok az ügyön
2017. szept. 27. 23:22
 27/30 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolkodom el, hogy mégis mi a fene baja van a nőknek?A válasz egyértelmű, ott kell hagyni a francba...
2017. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha már tegnap otthagytad volna, az is késő lenne...
2017. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hagyd ott?


Komolyan, mit ad neked? Nay a farka, jól nyal, vagy miért vagy még vele?!

2017. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
57%
Jaaa, szereted?! Akkor fogd be a szád és szeresd tovább, de ne rinyálj.
2017. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!